Відповів за "базар": З Москви повідомили, за що побили Григорія Лепса

Прес-секретар Лепса Наталія Мостакова назвала інформацію про його госпіталізацію правдою і відмовилася від подальших коментарів.

Григорій Лепс. Фото: соцмережі.

Співака Лепса побили, за словами джерела, «за те, що не хоче відповідати за базар». Так охарактеризувало ситуацію з травмами Лепса джерело, близьке до його сім'ї, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Співак Григорій Лепс госпіталізований в Москві, повідомляє РЕН ТВ. За інформацією каналу, музиканта доставили до Боткінської лікарні з переломами кількох ребер.
Прес-секретар Лепса Наталія Мостакова назвала інформацію про його госпіталізацію правдою і відмовилася від подальших коментарів. «Все в порядку, він скоро випишеться», - проте додала вона. Як повідомляє П'ятий канал, Лепс міг отримати травми в результаті падіння.

В гробниці першої жінки-фараона: На півдні Єгипту виявили запечатані глеки з вином, якому 5 тисяч років (фото)

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:30

“Виявлені посудини великі і в хорошому стані збереження. А залишкам вина, знайденим всередині, приблизно 5000 років", - прокоментував знахідку Мустафа Вазірі, генеральний секретар Вищої ради старожитностей Єгипту. . Археологи виявили посудини в гробниц...

Колись тут жили черепахи та інші тварини: У Києві повністю висохло озеро (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 23:49

У Подільському районі Києва, на Виноградарі, повністю висохло озеро Синє. Від нього лишилося кілька невеликих калюж та вологий ґрунт. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів київський активіст Михайло Сторожук, передають Патріоти України. «Повніст...