"Відпустіть всіх, крім мене": Капітан "Бердянська" відмовився давати свідчення, поки екіпаж у полоні, - адвокат Новіков

За словами адвоката, на жодне питання слідчих Роман Мокряк не відповідає, крім імені, віку, і звання, посилаючись на Женевську конвенцію.

Роман Мокряк. Фото: Думская.

Капітан захопленого Росією українського судна «Бердянськ» в Керченській протоці Роман Мокряк просить відпустити всіх моряків з-під варти, крім нього. Про це заявив його адвокат Ілля Новіков, який свого часу захищав Надію Савченко, передають Патріоти України.

"Коли Романа допитували в якості обвинуваченого, він сформулював свою позицію так. Якщо у Росії є претензії до того, що відбувалося на борту його корабля, то ці питання потрібно адресувати йому, а його екіпаж, який підкорявся його наказам, в будь-якому випадку повинен бути відпущений. Поки його екіпаж не буде відпущений, ніяких розмов, ніяких показань він давати не буде" - сказав Новіков.

За словами адвоката, на жодне питання слідчих не відповідає, крім імені, віку, і звання, посилаючись на Женевську конвенцію. Він має намір вимагати звільнення своїх підлеглих - моряків з його корабля, затриманих разом з ним - і лише після цього буде відповідати на питання слідства. «А у російських слідчих установка - вести справу як справу організованої групи», - додав Новіков.

Джерело: Громадське.ua

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...