Відпустили? Суд прийняв несподіване рішення по підозрюваному в нападі на активістку Гандзюк

Підозрюваного у справі замаху на херсонську активістку Катерину Гандзюк Миколу Новікова відпустили з-під варти. Про це розповіла журналістка Мар'яна П'єцух на своїй сторінці у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Новікова відпустили. Навіть не чекаючи апеляції, яку мали розглядати нині. Щойно говорила з його сестрою Іриною Кадукової, брат вже біля неї. Каже, що сьогодні, поки вона сиділа в суді і чекала засідання, прийшов прокурор і сказав їхати його забирати з ізолятора, "бо він не винен", - написала П'єцух.

12 серпня журналісти Мар'яна П'єцух та Денис Казанський оприлюднили відео з очевидцями, які відпочивали разом з Новіковим на морі і за 100 кілометрів від місця злочину. Вони підтвердили, що у Новікова на момент скоєння злочину було алібі.

Знайомі сестри Новікова – Ольга Антонишин і її чоловік Сергій – стверджують, що відпочивали з Новіковим у наметовому містечку біля моря, в селі Приморське. Від Херсона до Приморського – близько 90 кілометрів. Згодом до прокуратури викликали львів’янку Ольгу Антонишин, яка підтверджує алібі Новікова. Крім того, сама Катерна Гандзюк зазначала, що Новіков, скоріше всього, невиниий і він "стрілочник".

Коли в Україні почнуть надсилати повістки поштою - адвокат дав відповідь

вівторок, 28 травень 2024, 7:26

Військовий адвокат Сергій Дубок розповів "Суспільному", коли розпочнеться направлення повісток про призов поштою. "У разі не уточнення протягом 60 днів військовозобов’язаним або резервістом фактичної адреси місця проживання, повістка буде надіслана на ...

Дострокова пенсія в Україні: Хто може отримати і за яких умов

вівторок, 28 травень 2024, 6:52

Багатодітні матері, які виховали п'ятьох або більше дітей до шестирічного віку, можуть отримати дострокову пенсію в 50 років за наявності 15 років страхового стажу. Батьки за тих самих умов можуть претендувати на пенсію в 55 років з 20 роками стажу. Пр...