"Війна не закінчена": гравець збірної України по футболу вразив допомогою бійцям АТО

Срібна медаль Романа Зозулі виставлена на аукціон у соцмережі.

Роман Зозуля. Фото: соцмережі.

Форвард "Дніпра" і збірної України Роман Зозуля вкотре продемонстрував свою патріотичну позицію. Він несподівано виставив на аукціон срібну медаль Ліги Європи, гроші від продажу якої підуть на потреби бійців в зоні АТО, передають Патріоти України.

"Ни для кого не секрет, что война еще не окончена и наши ребята все так же нуждаются в помощи, ведь уже наступила зима. А в полях это ощущается намного сильнее! На данный момент мое высшее достижение в футболе – финал Лиги Европы. С этого памятного и исторического матча у меня есть медаль", - написав Роман на своїй сторінці в Facebook.

Зозуля опублікував фотографію трофея, вказавши, що стартова ціна медалі - 10 тисяч гривень. Закінчення аукціону, який проходить на сторінці футболіста, - 31 грудня 2015 року.


Хіти тижня. Українців тисячами видворяють з Європи

субота, 24 лютий 2018, 4:00

До України часто депортують наших громадян за порушення перебування в Європейському Союзі. Офіційно в минулому році тільки з Чехії видворили 1 тис. українців. Всі ці люди незаконно працювали в країні з польськими дозволами на роботу. Як правило, за так...

Донбас: Другий день поспіль гинуть хлопці з 131-го ОРБ (фото)

п’ятниця, 23 лютий 2018, 23:52

22.02.2018 загинув Ілля Cербін, боєць 131-го ОРБ (УНСО). "Другий день поспіль гинуть Хлопці з рідного мені 131-го ОРБ (УНСО). 22.02.2018 загинув Ілля Cербін, боєць 131-го ОРБ (УНСО). Поховання в неділю на Байковому цвинтарі у Києві. Молодий такий... Ал...