"Війна не закінчена": гравець збірної України по футболу вразив допомогою бійцям АТО

Срібна медаль Романа Зозулі виставлена на аукціон у соцмережі.

Роман Зозуля. Фото: соцмережі.

Форвард "Дніпра" і збірної України Роман Зозуля вкотре продемонстрував свою патріотичну позицію. Він несподівано виставив на аукціон срібну медаль Ліги Європи, гроші від продажу якої підуть на потреби бійців в зоні АТО, передають Патріоти України.

"Ни для кого не секрет, что война еще не окончена и наши ребята все так же нуждаются в помощи, ведь уже наступила зима. А в полях это ощущается намного сильнее! На данный момент мое высшее достижение в футболе – финал Лиги Европы. С этого памятного и исторического матча у меня есть медаль", - написав Роман на своїй сторінці в Facebook.

Зозуля опублікував фотографію трофея, вказавши, що стартова ціна медалі - 10 тисяч гривень. Закінчення аукціону, який проходить на сторінці футболіста, - 31 грудня 2015 року.


Заради шляхетної мети: У Києві відбудеться бал захисників України (відео)

четвер, 19 жовтень 2017, 0:04

Бал має на меті зібрати кошти для відкриття Музею АТО в Умані. Герої України, волонтери, журналісти вийдуть на паркет з благодійною метою - зібрати кошти на відкриття музею АТО в Умані. Головна експозиція буде присвячена загиблому Герою Андрію Кизило. ...

"Чудово тямив у техніці": Волонтер розповів про загиблого бійця АТО родом з Росії (фото)

середа, 18 жовтень 2017, 22:47

На війну Андрій Беспалов відправився добровольцем в 2014-му році, попередньо пройшовши навчання в центрі "Десна". На Донбасі 16 жовтня загинув боєць Збройних сил України, уродженець російського Челябінська Андрій Беспалов, який був на фронті відомий пі...