
Місія ОБСЄ на Донбасі помітила комплекси радіоелектронної боротьби російського виробництва. Про це йдеться у свіжому звіті на офіційному сайті, повідомляють Патріоти України.
Зокрема, озброєння виявили в селищі Південна Ломуватка за 60 кілометрів на захід від Луганська. Безпілотник місії ОБСЄ малого радіусу дії "засік" автоматизовану станцію організації перешкод Р-330Ж "Житель", встановлену на автомобіль "КамАЗ-4310" і комплекс радіоелектронної боротьби "Тирада-2".
Відомо, що станція Р-330Ж "Житель" і комплекс "Тирада-2" є новітніми розробками оборонпрому Росії. Вони були взяті на озброєння армією РФ вже після 2014 року.

Надо же, в ВС РФ комплексы РЭБ "Тирада-2" только поступают (https://t.co/oiAU5lrTx2), а шахтёры с трактористами их уже смогли откопать на Донбассе (https://t.co/DfniSA9jEX). Учитесь, лохи #гуманитарка pic.twitter.com/VBYqKDQyfY
— Necro Mancer (@666_mancer) 20 марта 2019 г.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...