"Він у неволі, а їй кумедно спостерігати!": Відому телеведучу розкритикували за фото із ведмедем у наморднику

Більшість користувачів мережі зійшлися на думці, що світлина не викликає позитивних емоцій, а пропагує насильство над тваринами.

Олена Філонова. Фото:ladyindress.com.ua

Ведуча "Нового каналу" Олена Філонова опублікувала не зовсім етичне фото. Світлину із поневоленим ведмедиком вона оприлюднила в Instagram, передають Патріоти України.

"Ніколи не забуду! Цей маленький Ведмедик гарчить так, що серце відразу в землю йде. Але який же він кумедний. У ВЕДМЕДИКА ВСЕ ДОБРЕ! ВІН ЖИВЕ В любові і турботи! Не потрібно влаштовувати істерику, якщо ви нічого не знаєте про його життя. Краще вийдіть на вулицю і допоможіть бездомній тварині, а не сидіти і писати коментарі, які засуджують мене. І перестаньте вирубувати дерева в лісах, щоб було де жити Диким тваринам!" (пунктуація та орфографія авторські, - ред.), - підписала фото Олена.

Користувачів мережі розлютило таке фото, і вони розкритикували Філонову.

Державний "Ощадбанк" зняв рекламне відео із піснею... Кіпєлова, який любить Путіна і гастролює Кримом

неділя, 24 жовтень 2021, 14:45

У тіктоці "Ощадбанку" опублікували відео на пісню "Я свободен" російського гурту "Арія". Артисти гастролювали окупованим Кримом, а екссоліст Валерій Кіпєлов підтримав окупацію Криму, повідомляють Патріоти України. . У тікток-профілі "Ощадбанку" цього ...

Із листопада по січень: Вчені розповіли про "зоряні війни" всередині стародавньої цивілізації мая

неділя, 24 жовтень 2021, 13:59

У той час, коли існувала стародавня цивілізація мая, в ній було багато різних політичних утворень. Всі вони змагалися між собою і даний процес отримав назву «зоряні війни». Вчені встановили, які саме періоди суперництва вважаються найбільш інтенсивними...