"Він відпускав сепаратистів": В Одесі поставили опудало судді у справі 2 травня (фото)

У "Правому секторі", який стежить за ходом процесу і періодично чинить тиск на суддів, свою причетність до "повішення" заперечують.

Фото:http://dumskaya.net/

Біля будівлі Малиновського суду Одеси, де відбувається засідання суду у справі про трагедію 2 травня, повісили опудало судді з табличкою, на якій написано: "Він відпускав сепаратистів". Про це інформує місцеве видання Думская, зазначають Патріоти України.

Поки не зрозуміло, яка організація або група активістів має відношення до цієї акції. У "Правому секторі", який стежить за ходом процесу і періодично чинить тиск на суддів, свою причетність до "повішення" заперечують.

"Це не ми, це хтось інший", - заявив лідер одеського осередку ПС Сергій Стерненко. За словами очевидців, манекен до стовпа підвішували підлітки 12-13 років.

Хіти тижня. "Думала, що смерть моя прийшла": На Черкащині стався курйозний напад на жінку

понеділок, 19 серпень 2019, 9:00

Домашній улюбленець напав на жінку й побив її рогами й копитами... Жителька села Журавки Шполянського району 59-річна Людмила Орел позбулася домашнього улюбленця – однорічного оленя на ймення Вася. Разом із твариною вона вийшла на дорогу, зупинила вант...

Загримить на зону? Суд прийняв рішення щодо блогера, який жорстоко побив ветерана АТО

понеділок, 19 серпень 2019, 8:58

Хмельницький міськрайонний суд ухвалив рішення заарештувати до 1 жовтня блогера Артура Сороченка, підозрюваного у жорстокому побитті ветерана антитерористичної операції (АТО) на Донбасі, повідомляють Патріоти України. Суд встановив заставу для підозрю...