
Громадський діяч і лідер групи "ТІК" Віктор Бронюк розповів у своєму інтерв'ю про те, що заспівав би знамениту пісню харківських ультрас "Путін - х**ло", якби він зустрівся з президентом РФ Володимиром Путіним, повідомляють Патріоти України.
Крім цього, у продовження розмови про Путіна, Бронюк додав: "Він все одно здохне, рано чи пізно". При цьому співак розкритикував українців за те, що вони у всіх своїх бідах звинувачують президента Росії. Його слова навіть на папері звучать як скептична оцінка того, що відбувається - підкреслив співак.
"Ну, гаразд, не буде його – кого будемо після цього звинувачувати у всьому? Може, замість того, щоб шукати винного, потрібно просто почати щось робити тут, у себе? Тобто ми можемо говорити, що у всьому, що відбувається у нас в державі, зрозуміло хто винен. Потім пройде рік-два чи скільки, не стане його – хто буде винним?" Після публікації цього інтерв'ю, Віктора Бронюка назвали "відважним пупсом".
Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...