"Він з Судану": Мережу вразив "афробандерівець" серед бійців ООС

Для сучасної політичної нації один іноземець, що поділяє цінності своєї нової Батьківщини вартує десятка "ватних" конформістів

Громадський діяч Назар Приходько показав бійця ЗСУ Ахмеда, який бореться в рядах Об'єднаних сил на Донбасі проти російських загарбників на Донбасі, зазначають Патріоти України.

Відповідний знімок Приходько оприлюднив на своїй сторінці в Facebook, поставивши цю людину в приклад тим, хто зібрався їхати на чемпіонат світу по футболу в Росію.

"Це Ахмед. Воїн 72-ї бригади. Суданець за походженням, але воює за Україну, бо це з 2007-го року його рідний край. Вчиться ті, хто все життя тут живе і не те що не воює, та хоча б не волонтерствує - на футбол до РФ зібрався і взагалі "мыжадиннарот, наспоссорилиолигархи", - написав Назар .

Волонтер зазначив, що вважає Ахмеда громадянином України більше, ніж людину з даною національністю, яка їде в Росію.

"Якщо мене запитають, хто для мене більше громадянин України, суданець Ахмед чи "українець" Василь, який їде на ЧС - я скажу Ахмед", - резюмував патріот.

Хіти тижня. "Я з тих жінок, які бачили і операційну, і Мальдіви, і революцію, і трохи війну, а тепер ще й в'язницю", - Юлія Кузьменко (фото)

неділя, 31 травень 2020, 9:00

Юлія Кузьменко є підозрюваною у резонансній справі Шеремета. Дитячий хірург, завідувачка відділення рентгеноангіографії та ендоваскулярної хірургії, волонтерка Юлія Кузьменко розповіла про дитинство на Донбасі, вирізане бойовиками серце бійця, про свої...

Кредитні вимоги МВФ та підвищення пенсійного віку: Шмигаль заспокоює українців

неділя, 31 травень 2020, 8:56

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що нова програма співпраці з Міжнародним валютним фондом не вимагає від українського уряду проведення структурних реформ, зокрема, щодо підвищення пенсійного віку, зазначають Патріоти України. Про це він ск...