Вітаємо! Українська жіноча збірна взяла "срібло" в естафеті на чемпіонаті світу з біатлону (відео)

Для українських біатлоністок на цьому чемпіонаті сьогоднішній п'єдестал пошани став першим.

У жіночій естафеті 4 × 6 км на чемпіонаті світу з біатлону, який проходить в австрійському Хохфільцені, срібні медалі завоювала збірна України. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на офіційний сайт турніру.

Українки виступали в такій черговості: Ірина Варвинець, Юлія Джима, Анастасія Меркушина та Олена Підгрушна.

В цілому спортсменки допустили чотири промахи і відстали від переможця, збірної Німеччини, на 6,4 секунди. Третє місце - у француженок.

Для української збірної на чемпіонаті світу в Хохфільцені сьогоднішній п'єдестал пошани став першим.

"Є просто люди, які втекли": У Зеленського пояснили посилення роботи консульств за кордоном

п’ятниця, 26 квітень 2024, 10:59

Не існує ніякого "Варшавського майдану", а просто є люди, які втекли з країни, що воює, а тепер намагаються протестними акціями "відстоювати свої права", забувши про свої обов'язки. Про це заявив радник очільника ОП Михайло Подоляк, пише "24 Канал", пе...

В Україні штрафи за порушення правил військового обліку мають намір підвищити в рази: Чого чекати

п’ятниця, 26 квітень 2024, 10:55

В Україні статтями 210 та 210-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) передбачено відповідальність за порушення призовниками, військовозобов'язаними, резервістами правил військового обліку (зокрема за те, що не став вчасно на облік...