Вівсянка і тости, або ТОП-5 несподіваних табу на сніданок (фото)

Кукурудзяні пластівці, вівсянка швидкого приготування, булочка з маслом, тости та енергетичні батончики категорично не можна їсти після пробудження, повідомляють Патріоти України.

Кукурудзяні пластівці

У рекламі показують, як діти і дорослі снідають кукурудзяними пластівцями. Однак оброблені пластівці містять мінімальну кількість клітковини, а ось цукру і швидких вуглеводів там багато. Це викликає різкий стрибок і не менш різке падіння рівня цукру.

Вівсянка швидкого приготування

Більшість знає, що вівсянка на сніданок корисна для здоров’я. Однак тут не йдеться про вівсянку швидкого приготування.

Все тому, що вівсянка швидкого приготування містить менше клітковини, ніж справжня, а, значить, менше корисних мікроелементів.

Булочка з маслом

Хто відмовиться від булочки з маслом на сніданок? Це ж смак дитинства! Але не варто забувати, що калорійність такої булочки дорівнює 4 шматкам білого хлібу. Цей сніданок поганий тим, що містить високий рівень цукру, дуже калорійний і має низький вміст білка.

Тости

Це дуже популярний сніданок, однак він не містить білків. А через те, що тости смажать, людина відчує голод через годину.

Енергетичні батончики

Це популярний сніданок серед тих, хто просто не встиг поснідати вдома. Батончик можна купити у магазині і з’їсти по дорозі на роботу. І хоча такі продукти непогано насичують, вони не приносять ніякої користі людині. Батончики містять невелику кількість клітковини, але багато цукру.

Спалив живцем: На Львівщині чоловік жорстоко позбувся дружини, прикутої до ліжка

четвер, 1 червень 2023, 17:58

У Львівській області чоловік інсценував пожежу, аби позбутись своєї дружини, яка не могла рухатися. Він облив бензином жінку і кімнату, в якій стояло її ліжко, а потім підпалив. Про це повідомляє Поліція Львівської області. Інцидент стався 20 травня зр...

В Україні з наступного року заборонять ртутні термометри, названо причину

четвер, 1 червень 2023, 17:49

Україна приєднується до Мінаматської конвенції, яка передбачає поступову відмову від використання ртуті. Як повідомили у Міндовкілля, Верховна Рада прийняла законопроєкт №0199 "Про приєднання України до Мінаматської конвенції про ртуть", за яким Україн...