Вівсянка і тости, або ТОП-5 несподіваних табу на сніданок (фото)

Кукурудзяні пластівці, вівсянка швидкого приготування, булочка з маслом, тости та енергетичні батончики категорично не можна їсти після пробудження, повідомляють Патріоти України.

Кукурудзяні пластівці

У рекламі показують, як діти і дорослі снідають кукурудзяними пластівцями. Однак оброблені пластівці містять мінімальну кількість клітковини, а ось цукру і швидких вуглеводів там багато. Це викликає різкий стрибок і не менш різке падіння рівня цукру.

Вівсянка швидкого приготування

Більшість знає, що вівсянка на сніданок корисна для здоров’я. Однак тут не йдеться про вівсянку швидкого приготування.

Все тому, що вівсянка швидкого приготування містить менше клітковини, ніж справжня, а, значить, менше корисних мікроелементів.

Булочка з маслом

Хто відмовиться від булочки з маслом на сніданок? Це ж смак дитинства! Але не варто забувати, що калорійність такої булочки дорівнює 4 шматкам білого хлібу. Цей сніданок поганий тим, що містить високий рівень цукру, дуже калорійний і має низький вміст білка.

Тости

Це дуже популярний сніданок, однак він не містить білків. А через те, що тости смажать, людина відчує голод через годину.

Енергетичні батончики

Це популярний сніданок серед тих, хто просто не встиг поснідати вдома. Батончик можна купити у магазині і з’їсти по дорозі на роботу. І хоча такі продукти непогано насичують, вони не приносять ніякої користі людині. Батончики містять невелику кількість клітковини, але багато цукру.

Паспорт вже є: Алла Пугачова отримала ізраїльське громадянство (фото)

п’ятниця, 30 вересень 2022, 23:15

Російська співачка Алла Пугачова залишила Росію і виїхала разом із дітьми до Ізраїлю, де перебувала після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну разом із чоловіком Максимом Галкіним. Журналісти видання "Телеграф" опублікували фото ізраїльсько...

"Ніколи ще відчувала такої люті та гніву": Титулована українська спортсменка розповіла, що зробила б при зустрічі з росіянами

п’ятниця, 30 вересень 2022, 21:29

Титулована українська спортсменка, що виступає в синхронному плаванні, Марта Федіна поділилася думками щодо відсторонення росіян. Вона наголосила, що за представниками ворожих країн ніхто не сумує у світовому спорті, передають Патріоти України. За слов...