Вкрадене дитинство. "У мене немає планів на літо через війну": Твори школярів окупованого Донбасу не залишають байдужими (фото)

Розмір гуманітарної катастрофи, котру спричинила російська агресія наразі прорахувати до кінця не можливо. Сотні тисяч дітей Донбасу наразі існують в жахливих умовах.

Стало відомо, про що пишуть твори про плани на літо діти з окупованого бойовиками Донбасу. Уривки опублікував на своїй Facebook-сторінці заступник голови Нацполіції В'ячеслав Амброськин, зазначають Патріоти України.

"Вранці прочитав три листа шкільних творів про плани на літо, які написали діти на окупованій російськими найманцями території Донбасу. У цих листах страшні слова: "... планів ніяк не можу будувати, так як не знаю, що буде завтра", "у мене немає планів на літо з-за війни" і "а хочеться, щоб як у всіх дітей, де немає війни", - цитує дітей Амброськин. Треба зробити все можливе для звільнення Донбасу, вважає Амброськин.

"Ці слова - це справжнє тисяч наших дітей на окупованій території, а також дітей, які змушені проживати на лінії розмежування. Ні в чому не винних дітей, наших громадян України.

Майбутнє, яке ми повинні захищати. В цій війні можна перемогти тільки, коли всі об'єднаються заради миру, заради того, щоб наші діти не писали у шкільних творах "головні мої плани - вижити". Треба зробити все можливе, щоб звільнити наші міста і села від терористичних угруповань", - написав заступник глави Нацполіції.

Мільйон українських біженців не збираються повертатись на Батьківщину. Соціологи розповіли про невтішні тенденції

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:43

Там відзначили, що більша частина тих, хто вимушено змінив місце проживання під час війни - вихідці зі східних регіонів нашої країни (60%). . "За даними опитування, 75% серед переміщених осіб висловлюють намір повернутися додому: 12% - найближчим час...

"2-3 дні - і може початись": Епідеміологиня розповіла про віруси, які загрожують через підрив Каховської ГЕС

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:42

Після підриву російськими злочинцями Каховської ГЕС та витоку мільярдів кубометрів води низка фахівців попередили про ризики спалаху хвороб, які є наслідками повеней, передають Патріоти України. Як з’ясувалося, перша фіксація таких захворювань можлива...