
На гарячому затримано 15 осіб під час викрадення нафти з нафтопроводу «Дружба», повідомляють Патріоти України з посиланням на інформацію Нацполіції.
Під час обшуків вилучено 60 тисяч літрів пального, зброю та гроші. Правоохоронці встановили, що група злочинна група викрадачів складалася з 25 осіб та орудувала на території Волинської та Львівської областей.
Зловмисники зробили "врізку" у магістральний нафтопровід та незаконно викачували нафтопродукти. На даний час вже відомо, що вказана група осіб з початку місяця викрала понад 160 тисяч літрів дизельного пального, задавши збитків на 4 мільйони гривень.
Під час документування злочинної діяльності було встановлено, що зловмисники здійснили врізку і у найбільшу в світі систему магістральних нафтопроводів "Дружба". Щоб приховати даний злочин, викрадачі проклали свій власний трубопровід довжиною 6 км та вивели його на територію приватної садиби. Звідки в подальшому мали намір «качати» пальне.
Для зберігання викрадених продуктів використовували нежитлові приміщення, що знаходилися на території Львівської області.В Україні триває мобілізаційна кампанія, і в межах можливих змін розглядається ідея скорочення кількості чоловіків, які перебувають у розшуку територіальних центрів комплектування (ТЦК). Про це ТСН.ua повідомили кілька народних депутатів, знайомих із о...
Під час нещодавніх археологічних досліджень у нідерландському муніципалітеті Герлен фахівці з Гейдельберзького університету виявили та розшифрували давньоримську свинцеву табличку з прокляттям, передають Патріоти України з посиланням на ArtNet. Табличк...