
На гарячому затримано 15 осіб під час викрадення нафти з нафтопроводу «Дружба», повідомляють Патріоти України з посиланням на інформацію Нацполіції.
Під час обшуків вилучено 60 тисяч літрів пального, зброю та гроші. Правоохоронці встановили, що група злочинна група викрадачів складалася з 25 осіб та орудувала на території Волинської та Львівської областей.
Зловмисники зробили "врізку" у магістральний нафтопровід та незаконно викачували нафтопродукти. На даний час вже відомо, що вказана група осіб з початку місяця викрала понад 160 тисяч літрів дизельного пального, задавши збитків на 4 мільйони гривень.
Під час документування злочинної діяльності було встановлено, що зловмисники здійснили врізку і у найбільшу в світі систему магістральних нафтопроводів "Дружба". Щоб приховати даний злочин, викрадачі проклали свій власний трубопровід довжиною 6 км та вивели його на територію приватної садиби. Звідки в подальшому мали намір «качати» пальне.
Для зберігання викрадених продуктів використовували нежитлові приміщення, що знаходилися на території Львівської області.У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...