
Стали відомі подробиці аварії біля станції метро "Дорогожичі", яка сталася 21 березня, передають Патріоти України.
Того вечора маршрутка №155 збила трьох людей, які переходили дорогу на зелене світло. Правоохоронці попередньо встановили, що водій автобуса навіть не намагався гальмувати. А в салоні на момент ДТП знаходилися люди. Чоловік, який був за кермом маршрутки, затриманий.
В результаті наїзду травмовано три жінки, двоє з них знаходяться у важкому стані. За даними ЗМІ, всі вони - сестри.
- За попередньою інформацією, чоловік був тверезий. Крім того, його доставили до нарколога і відібрали біологічні зразки для встановлення ступеня алкогольного або наркотичного сп'яніння. У своїх свідченнях водій зазначив, що в транспортному засобі відмовили гальма, - зазначили в поліції.
Якщо провину водія буде доведено, то йому загрожує до 8 років позбавлення волі.
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...
Посилення правил фінансового моніторингу, що відбулося в лютому, призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. При цьому з 26 червня 2026 року в Україні набудуть чинності нові правила користування платіжними т...