Вона нічого не переплутала?: Журналістка зі Львова, що втекла до РФ, обізвала Україну "країною-терористом" (відео)

Перебіжчиця заявила, що всі російські громадяни, які їдуть в Україну, нібито є потенційними жертвами вигаданих розправ.

Олена Бойко. Фото: соцмережі.

Проросійська журналістка Олена Бойко, яка втекла на територію країни-агресора зі Львова, цинічно висловилася про Україну, назвавши її "державою-терористом", передають Патріоти України.

Перебіжчиця заявила, що всі російські громадяни, які їдуть туди, нібито є потенційними жертвами вигаданих розправ. Свою пропагандистську промову вона озвучила в ефірі програми "Місце зустрічі" на телеканалі НТВ.

"Всі громадяни Росії, які їдуть в Україну повинні писати, що усвідомлюють, що їдуть в державу-терориста. І якщо їх там шльопнуть, претензій не пред'являти. Він (громадянин Росії. - Ред.) повинен розуміти, що їде як потенційний небіжчик" , - озвучила загрозливий фейк поплічниця окупантів.

Чи можуть мобілізувати чоловіків з інвалідністю ІІІ групи під час воєнного стану - роз'яснення

середа, 27 вересень 2023, 9:06

Продовження загальної мобілізації в Україні здатне торкнутися і чоловіків з інвалідністю. Зокрема, це стосується тих, у кого встановлено ІІІ групу, і хто хоче вступити до армійської служби за власним бажанням, передають Патріоти України. Відповідний за...

Шахраї прикидаються рекрутерами, щоб виманювати гроші в українців - схема аферистів

середа, 27 вересень 2023, 8:58

В Україні діє шахрайська схему рекрутинга. Її мета - виманити гроші у людей, які шукають роботу. Про це розповів QA Engineer Євген Фурсіков у своєму LinkedIn. Так, шахраї можуть прикидатися представниками різних компаній, передають Патріоти України. Як...