Вона "скучила" за Батьківщиною: Повалій переживає скрутні часи через брак грошей

Тепер "гастролі" співачки охоплюють корпоративи та весілля.

Таїсія Повалій. Фото google.com

Наразі Повалій із чоловіком переживають не найкращий період своєї творчої діяльності. Як запевнив близький друг подружжя, Павло Зібров, Таїсія дуже переймається ситуацією, що склалася. Вона не може працювати далеко від Батьківщини. Але не через любов і тугу, а через брак грошей, повідомляють Патріоти України.

Забров запевнив: "Таїсія з Ігорем страшно переживають через ситуацію, що склалася, але ж треба якось жити, колектив годувати. Костюми, фонограм - це все тисячі й тисячі доларів. Якщо в нас 2-3 тисячі доларів пісня коштує, то в Росії - 5-10. Це вимагає грошей, а де їх брати, якщо тут не дають працювати? Вона і не поривається".

Також співак розповів, що Повалій не дозволяє собі виступати на велики сценах та давати касові концерти. Наразі вона "гастролює" на приватних вечірках, днях народження, весіллях. Окрім браку грошей та концертів, Повалій дуже схудла, але, як запевнив Зібров, має чудовий вигляд.

Навіть не намагайтеся протестувати: 8 повсякденних речей, які люблять усі коти

субота, 16 жовтень 2021, 0:32

Усі коти унікальні і можуть любити чи не любити різні речі. Втім, є фундаментальні 8 речей, які характерні для 99% муркотунів. За стереотипом, більшість котів не любить купатися, пилосос, їзду в авто і собачий гавкіт. Якщо ж хтось і ставиться до цього ...

З архіву ПУ. Чоловік на карантині вирішив вирощувати картоплю, але до такого врожаю він був не готовий (фото)

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:30

30-річний британець на ім'я Тім Аріс від нудьги на карантині почав вирощувати картоплю, моркву та інші овочі. Ось тільки до чого призведе ця затія, чоловік навіть не здогадувався, передають Патріоти України. . Копаючи город, агроном-любитель натрапив н...