"Вона вмирала більше трьох місяців": Батько Каті Гандзюк показав нове фото доньки з реанімації і звернувся до вбивць

Батько вбитої херсонської активістки Катерини Гандзюк опублікував нові фотознімки жінки до і після нападу на неї, повідомляють Патріоти України.

Віктор Гандзюк написав у Facebook, що відвідав могилу Катерини, поговорив із нею і трохи заспокоївся. А опубліковане фото було зроблене через кілька годин після нападу.

Батько Каті Гандзюк показав нове фото доньки з реанімації і звернувся до вбивць "Вона вмирала більше трьох місяців. Вмирала важко, боролася за життя до останнього дня. Каті немає", - підписав чоловік фото.

Також батько Катерини Гандзюк звернувся до вбивць доньки та закликав суспільство не мовчати."Я знову звертаюся до тих, хто вбивав і до тих, хто покриває вбивць. Ви живі, радієте сонячному дню, кохаєтесь, турбуєтесь за своїх дітей, тремтите за свою шкуру чи партійні рейтинги, піаритеся, брешете, фальсифікуєте, рветесь до влади, судите, захищаєте, а іноді просто відверто глузуєте над пам'яттю Каті. Гляньте на ці фото. Зупиніться! Схаменіться! Покайтеся! Невже ви не люди, а нелюди? І ще до вас, тисячі пересічних громадян, що боягузливо чи байдуже мовчать. Якщо зло не буде покаране, завтра це може статися з вами, вашими дітьми, батьками, коханими", - написав чоловік.

"Сын, спасибо за машину!": Боклан в образі діда Стаса розповів казочку про "білу Ладу" (відео)

субота, 13 серпень 2022, 23:53

Знаменитий український актор театру та кіно Станіслав Боклан в образі діда Стаса розповів українцям нову гумористичну казку. У ній він висміяв нещодавню новину про те, що батьки одного з ліквідованих в Україні російських окупантів на "гробові" гроші пр...

Справжня магія від українця: Зінченко виділився розкішним трюком у матчі за Арсенал (відео)

субота, 13 серпень 2022, 23:43

Лондонський Арсенал 13 серпня здобув свою другу перемогу на старті нового сезону АПЛ. "Каноніри" переграли вдома Лестер. Олександр Зінченко знову з'явився на футбольному полі з перших секунд. Лівий захисник провів 77 хвилин та був активним протягом усь...