"Вона вмирала більше трьох місяців": Батько Каті Гандзюк показав нове фото доньки з реанімації і звернувся до вбивць

Батько вбитої херсонської активістки Катерини Гандзюк опублікував нові фотознімки жінки до і після нападу на неї, повідомляють Патріоти України.

Віктор Гандзюк написав у Facebook, що відвідав могилу Катерини, поговорив із нею і трохи заспокоївся. А опубліковане фото було зроблене через кілька годин після нападу.

Батько Каті Гандзюк показав нове фото доньки з реанімації і звернувся до вбивць "Вона вмирала більше трьох місяців. Вмирала важко, боролася за життя до останнього дня. Каті немає", - підписав чоловік фото.

Також батько Катерини Гандзюк звернувся до вбивць доньки та закликав суспільство не мовчати."Я знову звертаюся до тих, хто вбивав і до тих, хто покриває вбивць. Ви живі, радієте сонячному дню, кохаєтесь, турбуєтесь за своїх дітей, тремтите за свою шкуру чи партійні рейтинги, піаритеся, брешете, фальсифікуєте, рветесь до влади, судите, захищаєте, а іноді просто відверто глузуєте над пам'яттю Каті. Гляньте на ці фото. Зупиніться! Схаменіться! Покайтеся! Невже ви не люди, а нелюди? І ще до вас, тисячі пересічних громадян, що боягузливо чи байдуже мовчать. Якщо зло не буде покаране, завтра це може статися з вами, вашими дітьми, батьками, коханими", - написав чоловік.

Масова автотроща на трасі Одеса-Київ: Багато загиблих і постраждалих (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 0:23

"Зіткнення сталося на трасі Одеса-Київ. Травмованим надається допомога", - зазначається у повідомленні. . Місцеві ЗМІ повідомили про 19 травмованих. Згодом поліція уточнила: до лікарні доставили вісім постраждалих. . "Серед яких п'ять неповнолітніх в...