"Вони бліді та несвіжі": Меган Маркл запропонувала замінити білих професорів на чорношкірих жінок

Це перший політичний акт Меган Маркл, яка таким своєрідним чином підтримала кампанію зі знесення пам'ятників засновнику африканської колоніальної системи Британії Сесілю Родсу в кампусах країни.
Меган Маркл. Фото: Teleprogramma.pro.

Меган Маркл, дружина принца Гаррі, заявила, що в Британії в професорському середовищі повинно бути більше чорношкірих і жінок замість білих чоловіків - «блідих і несвіжих». Вона впевнена, що етнічна і статева приналежність в керівництві освітньої системи означає багато чого. Таким чином Маркл виступила на підтримку кампанії проти расизму в університетах Великобританії, повідомляють Патріоти України із посиланням на Daily Mail.

Раніше дівчина заявляла, що була вражена відсутністю різноманітності в професорської середовищі Сполученого королівства. Вона впевнена, що це необхідно заради «деколонізації навчальної програми». Білі «несвіжі і бліді» чоловіки повинні бути замінені на чорношкірих жінок. Коли Маркл дізналася, що більшість професорів у вишах - білі чоловіки, вона вигукнула: «Боже мій».

Невелика перерва: Коли чекати наступну магнітну бурю і як до неї підготуватися

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:58

У понеділок, 2 жовтня, закінчилася магнітна буря, тому багато метеочутливих людей краще почуватимуться. Проте, вже 5 жовтня очікується нова фаза, передають Патріоти України. У цей період багато людей можуть відчувати запаморочення, нудоту, головний біл...

Які авто з пробігом купують українці на внутрішньому ринку - підсумки вересня

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:47

В Україні за вересень збільшилися продажі нових і вживаних автомобілів. Експерти назвали найпопулярніші марки та моделі авто з пробігом на внутрішньому ринку. Про церозповіли в Інституті досліджень авторинку, передають Патріоти України. Найпопулярнішим...