"Вони бліді та несвіжі": Меган Маркл запропонувала замінити білих професорів на чорношкірих жінок

Це перший політичний акт Меган Маркл, яка таким своєрідним чином підтримала кампанію зі знесення пам'ятників засновнику африканської колоніальної системи Британії Сесілю Родсу в кампусах країни.
Меган Маркл. Фото: Teleprogramma.pro.

Меган Маркл, дружина принца Гаррі, заявила, що в Британії в професорському середовищі повинно бути більше чорношкірих і жінок замість білих чоловіків - «блідих і несвіжих». Вона впевнена, що етнічна і статева приналежність в керівництві освітньої системи означає багато чого. Таким чином Маркл виступила на підтримку кампанії проти расизму в університетах Великобританії, повідомляють Патріоти України із посиланням на Daily Mail.

Раніше дівчина заявляла, що була вражена відсутністю різноманітності в професорської середовищі Сполученого королівства. Вона впевнена, що це необхідно заради «деколонізації навчальної програми». Білі «несвіжі і бліді» чоловіки повинні бути замінені на чорношкірих жінок. Коли Маркл дізналася, що більшість професорів у вишах - білі чоловіки, вона вигукнула: «Боже мій».

Стовпи диму та темрява: Астронавт розповів, як виглядає війна в Україні із космосу

середа, 25 травень 2022, 6:29

З початком повномасштабного вторгнення країни-агресора Росії Україна при погляді з Міжнародної космічної станції перетворилася на своєрідний острів темряви, який виділявся на тлі континенту. Вдень над Маріуполем виднілися величезні чорні стовпи диму, ...

Лікарі боролися за життя 10 годин: Що відомо про стан розстріляного росіянами співробітника ЗАЕС

вівторок, 24 травень 2022, 21:36

Співробітник Запорізької атомної електростанції Сергій Швець, якого 23 травня у квартирі розстріляли російські військові, перебуває у вкрай важкому стані. У нього діагностовано множинні проникливі поранення. Про це повідомив законно обраний міський гол...