''Вони нас убивають!'': Відома письменниця закликала українців відірватися від Росії (відео)

Письменниця Лариса Ніцой емоційно звернулася до українців, закликавши їх відгородитися від російської культури як від продукту тих, хто знищує український народ, повідомляють Патріоти України.

Вона обурилася через те, що в суспільстві досі популярні російські фільми, музика і література. За словами Ніцой, це свідчить про те, що українська нація ще не досягла свого ментального перелому. Таку думку письменниця висловила в ефірі телеканалу ZIK.

"Ми ментально і світоглядно ще не відірвалися від цього народу. Коли слухаємо музику, дивимося російські вистави, читаємо російських письменників, ми відчуваємо досі єдність із тим народом. А той народ давно вже нас зрадив, вони давно нам встромили ножа в спину, вони нас убивають, вони нас знищують! Я не закликаю до ворожнечі, але я давно вже собі поставила таку залізобетонну стіну, відгородилася від них і хочу жити своїм життям. Частина українців досі не поставила цей паркан!" — сказала Ніцой.

Один трактор - дві САУ: У мережі показали, як на сході країни йде посівна

п’ятниця, 20 травень 2022, 6:30

На сході України цьогоріч - незвична посівна кампанія. Трактори змушені працювати під прикриттям самохідних артилерійських установок через загрозу обстрілів з боку російських окупантів, передають Патріоти України. Відповідне відео опублікували в Telegr...

У церкві Луцька хлопчик молився, щоб від хвороби Путіна ніхто не міг придумати ліків (відео)

п’ятниця, 20 травень 2022, 6:22

Мережу зворушило відео з хлопчиком із Луцька, який молиться про те, щоб плани глави РФ Володимира Путіна не справдилися. Дитина років одинадцяти просила у Господа, аби від захворювання, яким,як пишуть експерти, страждає російський диктатор, не вигадали...