"Вони виїхали в Канаду 127 років тому. Переїхали у степ. У страшний, дикий, зимовий степ", - Фріланд про силу духу українців

Міністр закордонних справ Канади закликала українців робити реформи для себе, а не для Заходу.

Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд. Фото: ЕРА

Громадяни України не гірші від тих українців, які живуть сьогодні в Канаді, заявила канадський міністр закордонних справ Христя Фріланд 27 червня на Другій міжнародній конференції з питань реформ в Україні, яка проходить у Копенгагені, повідомляють Патріоти України.

"Українці виїхали в Канаду 127 років тому. Вони переїхали у степ. У страшний, дикий, зимовий степ. Їм було нелегко, але вони відіграли головну роль у побудові моєї країни – Канади... Хочу сказати всім українцям – ви не гірші від тих українців, які живуть сьогодні в Канаді. І ви не робіть ці реформи для нас... Робіть ці реформи для себе. Щоб ви жили у країні, гідній вас", – заявила Фріланд.

Вона додала, що може обіцяти підтримку Україні з боку країн Заходу.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на конференції запропонував створити міжнародну групу високого рівня, яка оцінила б реальний стан реформ в Україні.

Міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон запевнив, що Лондон і надалі буде підтримувати Україну як у проведенні реформ, так і у протистоянні російській агресії.

У конференції беруть участь міністри закордонних справ країн – членів ЄС, "Великої сімки" і НАТО, представники українського уряду, громадянського суспільства, бізнесу, ЗМІ та міжнародної експертної спільноти. Минулого року захід пройшов у Лондоні.

Джерело: Гордон

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...