"Воскресив" СРСР: Історик зробив цікаву заяву про таємничу смерть Гітлера (фото)

Чутки про те, що нацистський диктатор Адольф Гітлер не помер у берлінському бункері, а вижив, розпустило радянське керівництво. Таку думку в статті для The Mail on Sunday висловив британський історик і журналіст Гай Уолтерс, повідомляють Патріоти України.

Він також вважає, що в поширенні думок про те, що Гітлера після Другої світової війни могли вкривати британці чи американці, був зацікавлений особисто Йосип Сталін. Саме через це, як заявив історик, у той час з'явилися масові повідомлення про те, що фюрер нібито не наклав на себе руки, а втік із Берліна.

Знайшлася навіть велика кількість очевидців, які стверджували, що бачили Гітлера замаскованим під ченця або як він сідав у підводний човен на Канарських островах.

Уолтерс пише, що зараз велика частина тих матеріалів розсекречена, що дозволяє стверджувати - багато які із цих повідомлень відпрацьовувалися західними спецслужбами, зокрема ФБР. Їх дані спростовують будь-які чутки про втечу нацистського лідера.

Крім того, незаперечними залишаються результати експертиз останків Гітлера. "Що було особливо помітно в трупі, так це значна кількість проведених стоматологічних операцій, включаючи коронки, пломби, вставні зуби і деякі надзвичайно характерні мостові конструкції. Фрагменти зубів і щелепи відповідають не тільки наявним записам лікарів, а й рентгенівському знімку Гітлера", - підкреслює експерт.

Ми ніколи не погодимося на капітуляцію: Українська громадськість звернулася до Джо Байдена напередодні зустрічі президентів США та Росії

понеділок, 6 грудень 2021, 19:57

Українські громадські діячі, політики, представники інтелігенції, народні депутати, правозахисники та інші звернулися до президента США напередодні його зустрічі в режимі відеоконференції із президентом РФ Володимиром Путіним, зазначають Патріоти Украї...

Не схотів гроші брудних істот: У Києві таксист висадив пасажирів, які ненавидять українську мову (відео)

понеділок, 6 грудень 2021, 19:26

П'яна жінка вимагала, щоб з нею спілкувалися російською. У Києві таксист вирішив висадити пасажирів після того, як жінка заявила в салоні автівки, що ненавидить українську мову. Відео інциденту опублікував Telegram-канал "Реальний Київ", зазначають Пат...