Правоохоронці Дубая почали навчання пілотуванню на Ховербайк S3 каліфорнійського стартапа Hoversurf, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Засновник цього проекту, петербуржець Олександр Атаманов, не зміг реалізувати свою мрію, літаючий мотоцикл, на батьківщині, і перебрався до США. Ховербайк являє собою електричний літаючий апарат з можливістю вертикального зльоту і посадки. Згідно CNN, в дубайській поліції наразі тренуються дві групи, які стануть «першим загоном швидкого реагування, які виїжджають у важкодоступні райони міста».
Наразі в розпорядженні поліції знаходиться лише один прототип Ховербайк S3. Обіцяну кількість машин планують отримати до 2020 року. За запевненням виробника Hoversurf, він вже більше ніж готовий створити 40 Ховербайк, як тільки дадуть відмашку.
Один Ховербайк S3 коштує 150 000 доларів. Корпус складається з вуглеволокна, апарат важить 114 кілограмів. Ховербайк оснащений чотирма роторами, які дозволяють вертикально злітати на висоту не більше 5 метрів. «Конячка» досить швидка - може розвивати швидкість до 96 кілометрів на годину. Однак час в повітрі поки обмежений - 10-25 хвилинами. Моделі без пілота можуть триматися в повітрі до 40 хвилин.
Понад рік тому російські розробники Hoversurf представили на технологічній виставці GITEX в Дубаї прототип Ховербайк, який був пофарбований в офіційні кольори місцевої поліції. Це, мабуть, і зачепило місцевих представників. Було вирішено, що через рік Hoversurf надасть поліції Дубая перший серійний прототип літаючого апарата, на якому поліцейські будуть проходити навчання. Якщо все піде добре, то поліція, згідно ексклюзивному праву, замовить ще більше Ховербайк, якими забезпечить весь особовий персонал.
Поліція Дубая давно славиться на весь світ нестандартним вибором засобів пересування - для патрулювання вулиць вона використовує супер- і спорткари, як, наприклад, Aston Martin One-77, Bugatti Veyron, Ferrari LaFerrari, Lamborghini Aventador і Porsche 918. Адже гроши в еміратів достатньо на всілякі коштовні витребеньки.
У Міністерстві освіти допускають, що після весняної сесії значна частина студентів-чоловіків може бути відрахована. Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький в інтерв’ю «Дзеркалу тижня», коментуючи хід перевірок закладів ви...
У квітні в Україні кількість вакансій зросла до 102 814, причому рекордні 44% з них були відкриті для людей без досвіду – це найвищий показник за рік. Роботодавці дедалі частіше знижують вимоги до кандидатів, аби подолати дефіцит кадрів і залучити нова...