Вражаючі кадри: Вперше зняли на відео загублений флот Гітлера

На дні Чорного моря батискаф зняв на відео три підводні човни 30-ї флотилії військово-морського флоту Третього рейху, повідомляють Патріоти України.

Їх затопили в 1944 році поблизу Туреччини. Кадри з місця виявлення використовували в документальному фільмі про субмарини, тизер якого опублікували на YouTube.

Тривалий час місцезнаходження підводних човнів залишалося невідомим. Через це їх називали втраченим флотом Гітлера. У 2008 році морський інженер Сельчук Колай досліджував архівні документи Третього рейху і встановив їх розташування. Тоді у нього не було можливості зняти на відео субмарини. Можливість побачити їх була тільки у аквалангістів, але занурення відбувалися рідко через сильні шторми.

Для зйомок документального фільму використали батискаф. Він зняв підводний човен U-23, що лежить на 50-метровій глибині в 2 км від берега, де розташований турецьке місто Агва. Ще два підводні човни - U-19 і U-20 лежали на відстані один від одного в інших місцях, на глибині 300 і 25 метрів.

У Товаристві морської археології субмарини називають унікальною знахідкою, тому що вони являють собою якісні зразки військової техніки часів Другої світової війни. Дослідники припускають, що всередині субмарини добре збереглися через герметизацію.

30-а флотилія була створена в 1942 році. Вона розміщувалася в румунському порту Констанца, але через два роки її розформували через затоплення субмарин. U-9 затонула, потрапивши під обстріл авіації, а U-18 і U-24 пішли на дно через п'ять днів. Інші підводні човни затопили в зв'язку з підходом радянських військ до Констанци.

Бережіться! Жінка втратила зір через лікувальний крем

вівторок, 14 липень 2020, 14:30

Жінка у Новій Зеландії втратила зір після застосування лікувального крему від екземи. Засіб на основі стероїдів не тільки не допоміг Аніті Вонг, але і буквально скалічив, позбавивши зору на одне око, передають Патріоти України. Постраждала звернулася д...

Погода готує "сюрпризи": Синоптик розповіла, коли в Україну повернеться спека

вівторок, 14 липень 2020, 14:26

Сильні дощі, які 13 липня обрушилися на північ і схід України, поступово покинуть територію країни 15 липня. Про це в Facebook написала синоптик Наталія Діденко, передають Патріоти України. За її словами, 15 липня очікуються помірні дощі на північному ...