​Все буде Україна: На Тернопільщині чергові парафії Московського патріархату перейшли до ПЦУ​

Як і вимагає закон, таке рішення було ухвалене двома третинами голосів релігійних громад. За місяць до ПЦУ перейшло стільки парафій, скільки Польська, Чеська та Єрусалимська православні церкви мають в сукупності.

Церква Святого Миколая у селі Андрушівка

У Шумському районі Тернопільщини дві парафії УПЦ МП перейшли до Православної церкви України. Про це повідомляє прес-служба Тернопільської єпархії ПЦУ, зазначають Патріоти України.

У лоно Православної церкви України перейшла громада храму Святого Миколая села Андрушівка і храму Покрови Пресвятої Богородиці села Потуторів. В обох громадах таке рішення було ухвалене двома третинами голосів. Таким чином до ПЦУ уже перейшла 21 громада на Тернопільщині, з них 14 - з Шумського району.


100 злотих на одяг та товари для дому: У Польщі запровадили ще один вид допомоги переселенцям з України

середа, 6 липень 2022, 6:29

Відділення Червоного Хреста з кінця червня видають біженцям з України у Польщі подарункові карти для купівлі товарів в одній з мереж магазинів. Про це організація повідомляє у фейсбуці, передають Патріоти України. «Картки на суму в 100 злотих видають г...

У окупованому Донецьку із крана замість питної води тече бруд (відео)

вівторок, 5 липень 2022, 23:51

У непідконтрольному Україні Донецьку замість питної води із крана тече бруд. Один із місцевих пабліків опублікував відповідне відео, передають Патріоти України.