​Все буде Україна: На Тернопільщині чергові парафії Московського патріархату перейшли до ПЦУ​

Як і вимагає закон, таке рішення було ухвалене двома третинами голосів релігійних громад. За місяць до ПЦУ перейшло стільки парафій, скільки Польська, Чеська та Єрусалимська православні церкви мають в сукупності.

Церква Святого Миколая у селі Андрушівка

У Шумському районі Тернопільщини дві парафії УПЦ МП перейшли до Православної церкви України. Про це повідомляє прес-служба Тернопільської єпархії ПЦУ, зазначають Патріоти України.

У лоно Православної церкви України перейшла громада храму Святого Миколая села Андрушівка і храму Покрови Пресвятої Богородиці села Потуторів. В обох громадах таке рішення було ухвалене двома третинами голосів. Таким чином до ПЦУ уже перейшла 21 громада на Тернопільщині, з них 14 - з Шумського району.


Хіти тижня. "Бей, хохлов, спасай Россию": 20 років тому у Москві російській збірній добряче дісталося від українців за недоречний жарт (відео)

середа, 16 жовтень 2019, 20:30

​9 жовтня 1999 року на "Лужниках" грали історичний матч: Росія – Україна у відбірковому турнірі до Євро-2000. Виграла б тоді Росія, вона спокійно пройшла б у фінальну стадію чемпіонату континенту, який потім грали на полях Нідерландів і Бельгії. "Проти...

Хто ж відмовить чемпіону? Гравець збірної України покликав заміж дівчину іншого футболіста

середа, 16 жовтень 2019, 20:20

Журналістка Влада Щеглова пішла до майбутнього чоловіка від футболіста "Шахтаря" Андрія Борячука. з котрим порвала стосунки кілька місяців тому. Після тріумфального виступу в матчі з Португалією (2: 1), завдяки перемозі в якому збірна України гарантува...