​Все буде Україна: На Тернопільщині чергові парафії Московського патріархату перейшли до ПЦУ​

Як і вимагає закон, таке рішення було ухвалене двома третинами голосів релігійних громад. За місяць до ПЦУ перейшло стільки парафій, скільки Польська, Чеська та Єрусалимська православні церкви мають в сукупності.

Церква Святого Миколая у селі Андрушівка

У Шумському районі Тернопільщини дві парафії УПЦ МП перейшли до Православної церкви України. Про це повідомляє прес-служба Тернопільської єпархії ПЦУ, зазначають Патріоти України.

У лоно Православної церкви України перейшла громада храму Святого Миколая села Андрушівка і храму Покрови Пресвятої Богородиці села Потуторів. В обох громадах таке рішення було ухвалене двома третинами голосів. Таким чином до ПЦУ уже перейшла 21 громада на Тернопільщині, з них 14 - з Шумського району.


Чим вище, тим надійніше. Чому багатоповерхові будинки вважаються надійним укриттям - пояснення інженера-конструктора

середа, 1 лютий 2023, 9:38

Спеціально для NV інженер-конструктор Дмитро Макагон розповів, чому сучасні висотні будинки є досить безпечним притулком під час повітряних тривог і де краще ховатися, проживаючи в такій будові, передають Патріоти України. Відразу ж хочемо сказати, що...

На початку лютого Землю накриє сильна магнітна буря: Лікарі розповіли, як пережити без шкоди для здоров’я

середа, 1 лютий 2023, 8:27

Ще кілька магнітних бур накриють Землю до кінця зими 2023 року. Загалом у лютому буде 4 магнітні бурі, одна з них на початку місяця може спричинити погане самопочуття у метеозалежних людей, передають Патріоти України. Її варто очікувати 5 лютого. Крім ...