Все по-європейськи, але в Києві: Скільки коштуватимуть квитки на Євробачення-2017

Придбати їх зможе не кожен - ціна зависока для простих українців.

Ілюстрація: ng.pl.uaЗаступник керівника НСТУ з питань проведення конкурсу Павло Грицак заявив, що квитки на пісенний конкурс Євробачення-2017 будуть коштувати від 40 до 200 євро, повідомляють Патріоти України з посиланням наі "Громадське".

"В середньому, ціна буде від 40 євро до 200, до 200 з хвостиком євро - це VIP-квитки", - сказав він.

Грицак наголосив на тому, що вартість розраховували відповідно до того, що це міжнародний конкурс, і квитки купуватимуть не лише українці, а й іноземні гості.

Він також додав, що квитки будуть продавати на 9 подій.

Також відомо, що на даний момент ведеться дискусія з Європейською мовною спілкою щодо того, що "квитки" на Євробачення не можуть коштувати стільки ж, скільки й у Європі, адже купівельна спроможність українців нижча, ніж у європейців.

Хіти тижня. Справжній жах: У київському супермаркеті зловили в рибі небезпечну "живність" (фото, відео)

субота, 24 березень 2018, 23:57

Користувачів дуже схвилювала ця історія, на момент публікації постом поділилися близько 6 000 осіб. У Києві у відомому супермаркеті покупець знайшла в рибі черв'яка.Тамара Рудяченко на сторінці в Facebook повідомила, що купила тушку тріски в Novus на в...

Хіти тижня. Заборонені фото: Яким насправді було життя у СРСР, - блогер (фото)

субота, 24 березень 2018, 23:40

Фото професійних радянських фотографів, головним принципом роботи яких була повна відмова від ретуші і постановочних кадрів... Про це у своєму блозі пише Максим Мирович, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Не перестаю удивляться фанат...