Все погано: На окупованих територіях зникне мобільний зв'язок

Київстар відключатиме номери, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях України та Грузії, повідомляють Патріоти України.

Таке рішення популярний український оператор прийняв через рекомендації Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ).

У НКРЗІ порадили припинити обмін трафіком з номерами які виділили для Росії та використовуються на захоплених нею територіях сусідніх держав.

Номери почнуть блокувати з 8 лютого. Абоненти, які знаходяться в Україні та Грузії не зможуть зв'язатися з абонентами, які живуть в окупованих містах.

Поки їхні співгромадяни вбивають українців: У Тульській області РФ обвалився під'їзд житлового будинку, є загиблі (фото)

вівторок, 7 лютий 2023, 23:15

У місті Єфремів Тульської області РФ обвалився під'їзд житлового будинку – зруйновано сім квартир, постраждало близько 10 людей. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України. За попередніми даними, причиною обвалу став вибух газу в одн...

Волонтери з ГО “Важливі дії” передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки