Все погано: На окупованих територіях зникне мобільний зв'язок

Київстар відключатиме номери, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях України та Грузії, повідомляють Патріоти України.

Таке рішення популярний український оператор прийняв через рекомендації Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ).

У НКРЗІ порадили припинити обмін трафіком з номерами які виділили для Росії та використовуються на захоплених нею територіях сусідніх держав.

Номери почнуть блокувати з 8 лютого. Абоненти, які знаходяться в Україні та Грузії не зможуть зв'язатися з абонентами, які живуть в окупованих містах.

Тестю довелося погодитися: Чоловік закохався у власну тещу та одружився з нею (відео)

субота, 18 травень 2024, 15:44

В Індії чоловік закохався і одружився зі своєю тещею з благословення тестя. Про це пише Oddity Central, передають Патріоти України. Ця химерна історія починається з трагедії. Після смерті дружини батько двох дітей Сікандар Ядава переїхав до своїх родич...

Таке буває раз на 50 років: У Німеччині виникла масштабна повінь (фото)

субота, 18 травень 2024, 14:30

Сильний дощ спричив у німецькій землі Саарланд у п'ятницю затоплення вулиць, підвалів та зсуви ґрунту. Ситуаційний центр в Саарбрюккені – столиці землі – нарахував понад 3000 виїздів на виклики поліцейських і рятувальників. Про це повідомило німецьке в...