Все погано: На окупованих територіях зникне мобільний зв'язок

Київстар відключатиме номери, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях України та Грузії, повідомляють Патріоти України.

Таке рішення популярний український оператор прийняв через рекомендації Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ).

У НКРЗІ порадили припинити обмін трафіком з номерами які виділили для Росії та використовуються на захоплених нею територіях сусідніх держав.

Номери почнуть блокувати з 8 лютого. Абоненти, які знаходяться в Україні та Грузії не зможуть зв'язатися з абонентами, які живуть в окупованих містах.

На Луганщині під час боїв загинула 28-річна фельдшерка Марія Власюк (фото)

субота, 28 травень 2022, 8:44

Біля селища Білогорівка в Луганській області загинула фельдшерка евакуаційного відділення медичної роти Марія Власюк. Дівчина померла під час бойових дій, рятуючи життя українських захисників. Про це у п'ятницю, 27 травня, повідомило видання "Радіо Тре...

Пальмовий пес: Чотирилапому саперу Патрону присудили премію на Каннському кінофестивалі

п’ятниця, 27 травень 2022, 22:29

У Каннах особливою відзнакою нагородили пса Патрона, який служить в Державній службі з надзвичайних ситуацій. 27 травня Патрону присудили премію Пальмовий пес – найпрестижнішу кінонагороду, яку отримують чотирилапі, інформують Патріоти України. У ДСНС ...