"Все погано": У РФ б'ють на сполох через нові "пекельні" санкції США

Глава "Сбербанку" Герман Греф не очікує, що можливі нові санкції Сполучених Штатів стосуватимуться найбільших російських банків, повідомляють Патріоти України.

"Я б не хотів оцінювати ступінь цих ризиків. Поки там найбільші банки не зазначені", — заявив Греф, коментуючи законопроект американських сенаторів про нові санкції проти РФ, зокрема щодо банківського та енергетичного секторів, а також суверенного боргу.

Однак, за його словами, прогнозувати перебіг політичних процесів у США дуже важко. "Наскільки нам відомо, конкретних планів на цю тему немає. Але мені дуже важко прогнозувати перебіг політичних процесів у Сполучених Штатах. Ми розуміємо, що це політичний процес", — резюмував Греф.

Нагадаємо, США підготували новий пакет санкцій проти Росії у зв'язку з агресією Кремля у Чорному морі, спрямованою на військові судна України, і втручанням у виборчий процес американців.

Зокрема запропоновано ввести санкції проти російських банків, які підтримують зусилля РФ із підриву демократичних інститутів в інших країнах. Крім того, сенатори вважають за потрібне ввести санкції, націлені на інвестиції у російські ЗПГ-проекти (зріджений природний газ) поза межами РФ. Також законопроект передбачає санкції, пов'язані з російським суверенним боргом.

З архіву ПУ. Тест на "Зайцеву" для нової влади: 21-річна «мажорка» на Porsche без прав відправила на очах мера Ужгорода батька родини до лікарні з мінімальними шансами на життя

субота, 15 серпень 2020, 14:00

Дівчині з подругами було дуже весело, а правила ПДД то простих "лохів". З боку винуватиці ДТП та її рідних нема жодних зусиль, щоб допомогти жертві злочину, зазначає дружина потерпілого. Поліція виявила злочинну повільність. В Ужгороді 21-річна студент...

"В наметах робили аборти": Сніжана Єгорова відзначилася скандальною заявою про секс на Майдані (відео)

субота, 15 серпень 2020, 13:55

Телеведуча заявила, нібито протестувальників обслуговувала велика кількість проституток. Українська телеведуча Сніжана Єгорова зробила скандальну заяву для громадян Білорусі про український Майдан. Про це вона повідомляє в своєму відеозверненні, яке оп...