"Все пропало": Донеччани в шоці від "русского міра" і бідкаються, що "не в Україні"

Товари на окупованій території продають за завищеними цінами, а якість продуктів з РФ - низька.

Ілюстрація: ostro.org

У "ДНР" ціни на порядок вище, ніж на підконтрольній території України, а от якість товарів навпаки - набагато гірша. Про це розповіли місцеві жителі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

"Лікар виписує рецепт і відразу говорить - ось це в наших аптеках коштує 250 руб (125 грн), якщо є можливість, купіть за лінією розмежування, там воно 50 грн", - повідомила донеччанка Ольга.

"Ми на закупівлі їздимо в Курахово, воно на підконтрольній території. Там українські продукти і ліки, все дешевше. Та й не подобаються нам за якістю ні російські цукерки, ні молочка. Ми звикли до українських", - говорить мешканка Донецька Христина.

Таксист Володимир, який часто перевозить місцевих жителів через пункти пропуску, добре розбирається в цінах. "Різниця, звичайно, є. Тому я часто закуповувати вже десь на підконтрольній території. Ось яловичина у нас 350 руб (175 грн), на підконтрольній території я можу купити за 120 грн. Свинина у нас 280 руб (140 грн), недавно у вас брав по 100-110 грн. Філе курки у нас 185 руб (92,5 грн). У Курахово купив по 80 грн", - зазначає Володимир.

"Укренерго" повідомляє про влучання ракет в енергетичні об’єкти - пошкоджено магістральні мережі та мережі обленерго.

четвер, 21 вересень 2023, 11:22

Сьогодні вранці, 21 вересня, через масовану ракетну атаку ворога зазнали пошкоджень об’єкти в західному та центральному регіонах, передають Патріоти України. Як повідомляє прес-служба НЕК "Укренерго", було частково знеструмлено споживачів в Рівненській...

Росіяни валялися п'яні під готелем і лаялись: Забужко під час поїздки до Латвії побачила росіян у "природних умовах"

четвер, 21 вересень 2023, 10:58

Українська письменниця Оксана Забужко розповіла, як зіткнулася з пʼяними росіянами в Латвії. Українка вирушила до Риги, щоб презентувати свою перекладену книгу "Найдовша подорож". У готелі вона стала свідком неадекватної поведінки громадян РФ під вікна...