"Все пропало": У "кримнашистів" немає грошей для відпочинку на півострові, - дослідження

Опитування проводилося в травні серед двох тисяч респондентів у 80-ти регіонах.

Ілюстрація: ЖЖ

Більше третини росіян хотіли б відпочити в окупованому Криму влітку 2018 року, якби мали на це гроші, повідомляють Патріоти України.

У свою чергу, 56% громадян РФ жодного разу не їздили відпочивати за останні п'ять років. Дані оприлюднив Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦВГД).

"Від 2014 до 2016 року частка бажаючих відпочити на півострові зросла від 8 до 27%. Станом на 2018 рік до Криму хочуть поїхати 37% опитаних росіян. Друге місце зайняли курорти Чорноморського узбережжя Кавказу – 33%. Закордонні курорти – 21%", - зазначається.

Для росіян основними передбачуваними місцями відпочинку залишаються дім і дача. "Російська Федерація: 2018-го року їхня частка 45% і 34% відповідно. Вдома частіше інших залишаться мешканці малих міст (49%) і сіл (55%), респонденти з поганим матеріальним становищем (53%), на дачі – літні люди (42% серед 60-річних і старше)", - повідомляється.

Тотальний блекаут скасовується: Чому з початком зими Росії не вдалося занурити Україну у темряву

вівторок, 6 грудень 2022, 9:38

У понеділок, 5 грудня, Росія випустила по Україні близько 70 ракет, більшість з яких збили сили ППО України. лучань цього разу зазнали енергооб’єкти у Київській, Вінницькі та Одеській областях. Проте, за словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, енергет...

Їжа за талонами: У Тульській області РФ почали друкувати продуктові картки, поки Путін лякає світ голодом (фото, відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 7:49

У Тульській області Росії до однієї з друкарень надійшло замовлення на друк продовольчих талонів. На них зазначені такі категорії товарів: молоко та молочна продукція, сіль харчова, м'ясо та м'ясні продукти, а також риба та рибні вироби, передають Патр...