"Все пропало": У "кримнашистів" немає грошей для відпочинку на півострові, - дослідження

Опитування проводилося в травні серед двох тисяч респондентів у 80-ти регіонах.

Ілюстрація: ЖЖ

Більше третини росіян хотіли б відпочити в окупованому Криму влітку 2018 року, якби мали на це гроші, повідомляють Патріоти України.

У свою чергу, 56% громадян РФ жодного разу не їздили відпочивати за останні п'ять років. Дані оприлюднив Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦВГД).

"Від 2014 до 2016 року частка бажаючих відпочити на півострові зросла від 8 до 27%. Станом на 2018 рік до Криму хочуть поїхати 37% опитаних росіян. Друге місце зайняли курорти Чорноморського узбережжя Кавказу – 33%. Закордонні курорти – 21%", - зазначається.

Для росіян основними передбачуваними місцями відпочинку залишаються дім і дача. "Російська Федерація: 2018-го року їхня частка 45% і 34% відповідно. Вдома частіше інших залишаться мешканці малих міст (49%) і сіл (55%), респонденти з поганим матеріальним становищем (53%), на дачі – літні люди (42% серед 60-річних і старше)", - повідомляється.

Підтримка "спецоперації" не допомогла?: В Росії масово скасовують концерти путіністки Повалій

понеділок, 20 березень 2023, 20:52

Путіністка Таїсія Повалій планувала масштабний тур по Росії, проте на території країни-агресора почали масово скасовувати її концерти. Першим з графіка зняли концерт в Читі, інформують Патріоти України. "Він повинен був відбутися 27 березня. Про це (пр...

"Росія звільнила Сирію від американців": В Одесі таксист шокував пасажирку заявами про "нацистів" та "ракети США"

понеділок, 20 березень 2023, 20:15

В Одесі таксист одного із сервісів оскандалився пропагандистськими заявами про "нацистів-фашистів" в Україні та "американські ракети", які летять на мирні міста. Відео з проросійським водієм записала його пасажирка та опублікувала в соцмережах, передаю...