"Все пропало": У "кримнашистів" немає грошей для відпочинку на півострові, - дослідження

Опитування проводилося в травні серед двох тисяч респондентів у 80-ти регіонах.

Ілюстрація: ЖЖ

Більше третини росіян хотіли б відпочити в окупованому Криму влітку 2018 року, якби мали на це гроші, повідомляють Патріоти України.

У свою чергу, 56% громадян РФ жодного разу не їздили відпочивати за останні п'ять років. Дані оприлюднив Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦВГД).

"Від 2014 до 2016 року частка бажаючих відпочити на півострові зросла від 8 до 27%. Станом на 2018 рік до Криму хочуть поїхати 37% опитаних росіян. Друге місце зайняли курорти Чорноморського узбережжя Кавказу – 33%. Закордонні курорти – 21%", - зазначається.

Для росіян основними передбачуваними місцями відпочинку залишаються дім і дача. "Російська Федерація: 2018-го року їхня частка 45% і 34% відповідно. Вдома частіше інших залишаться мешканці малих міст (49%) і сіл (55%), респонденти з поганим матеріальним становищем (53%), на дачі – літні люди (42% серед 60-річних і старше)", - повідомляється.

Невелика перерва: Коли чекати наступну магнітну бурю і як до неї підготуватися

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:58

У понеділок, 2 жовтня, закінчилася магнітна буря, тому багато метеочутливих людей краще почуватимуться. Проте, вже 5 жовтня очікується нова фаза, передають Патріоти України. У цей період багато людей можуть відчувати запаморочення, нудоту, головний біл...

Які авто з пробігом купують українці на внутрішньому ринку - підсумки вересня

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:47

В Україні за вересень збільшилися продажі нових і вживаних автомобілів. Експерти назвали найпопулярніші марки та моделі авто з пробігом на внутрішньому ринку. Про церозповіли в Інституті досліджень авторинку, передають Патріоти України. Найпопулярнішим...