
Чим старшою стає людина, тим менше вона реагує на гнів і менше зауважує негативне ставлення оточуючих. Про це свідчать результати нового дослідження, проведеного американськими вченими з Гарвардської Школи медичних досліджень, повідомляють Патріоти України.
Вчені попросили 10 тис. респондентів пройти спеціальний онлайн-тест на розпізнавання емоцій. З'ясувалося, що діти не в повній мірі розпізнають відтінки емоцій, а найгостріше на емоції оточуючих реагують підлітки та люди у віці до 30 років. Після 30 років здатність розпізнавати всі відтінки емоцій поступово знижується. Дослідники не знають причину цього, але відзначають, що, можливо, зниження реакції на оціночні судження оточуючих дійсно робить людей з віком спокійнішими і щасливішими.
Народний депутат від "Слуги народу" В'ячеслав Медяник проживає в незадекларованому елітному маєтку під Києвом вартістю близько 1 мільйона доларів, який належить жінці, яка працювала нянею в його родині, передають Патріоти України з посиланням на розсл...
Польща вже кілька місяців блокує поштові відправлення, які прямують з України до країн Європейського Союзу через «Укрпошту». За словами генерального директора компанії Ігоря Смілянського, причини таких дій польська сторона офіційно не пояснює, передают...