"Всі десятеро загинули на другий день": У Росії знайшовся новий "перевал Дятлова"

Офіційна версія смерті туристів — переохолодження, але родичі та друзі загиблих не вірять в це і досі.

Пошукова операція. Архівне фото.

У Росії під час розслідування історії, яка дуже схожа на трагедію на перевалі Дятлова, з'ясувалися дивні факти. Так, усі матеріали щодо загадкової справи були знищені, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Річ у тому, що в кінці січня 1973 году 10 студентів авіаційного інституту міста Куйбишев (Самара), закривши сесію, вирушили у лижний турпохід на Кольський півострів. Маршрут обрали не найскладніший — II категорії. Але на другий день шляху всі десятеро осіб загинули.

Офіційна версія смерті — переохолодження. Проте на запитання про причини загибелі групи ні родичі, ні друзі відповіді від правоохоронців не отримали. Рятувальники наполягають, що трагедія трапилася через раптову зміну погодних умов. У той же час брат одного із загиблих Анатолія Пирогова зазначає, що не були оприлюднені результати розтину тіл, тому досі невідомо, чи були у загиблих травми.

"Висновків за підсумками розслідування правоохоронці нам не повідомили. Пам'ятаю, що на поминках тільки це і обговорювали, але ніхто не знав до пуття нічого. Говорили про якийсь вибух, який там міг статися. Або пуск метеоракет", — розповів він.

Підозри, що справжні причини загибелі студентів намагаються приховати, виникли не тільки через мовчання правоохоронних органів. "Наприклад, ми точно знали, що брат брав із собою в похід фотоапарат "Смена", але ні камеру, ні плівки нам не віддали, хоча деякі особисті речі були повернуті, — заявив Пирогов. — Також було дивно, що багатьох хлопців у Куйбишеві з невідомої причини ховали у закритих трунах". Журналісти з'ясували, що всі матеріали за фактом загибелі десяти осіб зникли або були знищені.

Бідолашний загинув прямо на березі річки: На Київщині шершні до смерті закусали чоловіка (фото)

вівторок, 3 жовтень 2023, 13:32

У селі Антонів Київської області виявили тіло чоловіка. Обставини його дивної загибелі шокують, зазначають Патріоти України. Як розповіли у прес-службі поліції Київщини, 2 жовтня він пішов до місцевої річки спилювати дерево. Втім, там оселилися шершні,...

У центрі Києва військовий вбив двох товаришів по службі

вівторок, 3 жовтень 2023, 12:13

Військовий ЗСУ застрелив двох товаришів по службі в центрі Києва. Його затримали правоохоронці. Про це повідомили Інтерфакс-Україна в столичному головному управлінні поліції, передають Патріоти України. Там розповіли, що інцидент стався на вулиці Лаврс...