''Всі співачки, як відомо, - тупі. Всі!'' - казала Чичерина. Яніна Соколова пропонує створити для навіженої рашистки нову пісню з її маячні про "негрів Донбасу'' (відео)

Складається так, що у маячні божевільних час від часу лунає Божа правда. Рашистку-наркоманку "вхопили за язика" - давай, розвивай "мислю".

З "трохи дебільних" заяв любительки окупантів у "Л/ДНР" російської співачки Юлії Чичериної вийшла б знакова пісня вважає українська журналіст та актриса Яніна Соколова, зазначають Патріоти України.

"Це схоже на текст її нової пісні", - констатує Яніна Соколова в своїй передачі, нагадавши інтерв'ю росіянки про війну на Донбасі.

"Це протистояння Росії і піндосів, я так для себе визначила. Там усі з ними: й укропи, і норвежці, там всі понаїхали, і французи, і біатлоністки латиські, негри, які приїжджають на сафарі і просто стріляють бабусь в городах", - видала тоді порцію маячні Чичеріна в ефірі пропагандистів.

У Росії до допомоги "частково мобілізованим" долучився ...Якутський цирк (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 22:51

Про те, що до допомоги мобілізованим підключено Якутський цирк, повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

У Києві біля багатолюдної станції метрополітену загорілася маршрутка (відео)

четвер, 6 жовтень 2022, 17:57

У Києві біля станції метро Лісова загорілася маршрутка. Стовп диму видно здалеку, повідомляють очевидці. . Відео потужної пожежі оприлюднюють місцеві телеграм-канали. Були люди в момент займання в салоні маршрутного таксі чи ні – наразі невідомо. ...