''Всі співачки, як відомо, - тупі. Всі!'' - казала Чичерина. Яніна Соколова пропонує створити для навіженої рашистки нову пісню з її маячні про "негрів Донбасу'' (відео)

Складається так, що у маячні божевільних час від часу лунає Божа правда. Рашистку-наркоманку "вхопили за язика" - давай, розвивай "мислю".

З "трохи дебільних" заяв любительки окупантів у "Л/ДНР" російської співачки Юлії Чичериної вийшла б знакова пісня вважає українська журналіст та актриса Яніна Соколова, зазначають Патріоти України.

"Це схоже на текст її нової пісні", - констатує Яніна Соколова в своїй передачі, нагадавши інтерв'ю росіянки про війну на Донбасі.

"Це протистояння Росії і піндосів, я так для себе визначила. Там усі з ними: й укропи, і норвежці, там всі понаїхали, і французи, і біатлоністки латиські, негри, які приїжджають на сафарі і просто стріляють бабусь в городах", - видала тоді порцію маячні Чичеріна в ефірі пропагандистів.

""Є кількісні показники, які треба виконувати": У ТЦК назвали причину примусової мобілізації та пообіцяли призвати не всіх українців

середа, 24 липень 2024, 18:50

Той факт, що деяких українських військовозобов'язаних чоловіків примусово доправляють до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК і СП), є наслідком ігнорування вимог закону про мобілізацію. Таку думку озвучив газеті "Вечірній...

Законопроєкт про демобілізацію розробляється, але є нюанси: У Міноборони назвали "низку факторів", які його гальмують

середа, 24 липень 2024, 18:30

Попри те, що раніше нардепи обіцяли внести законопроєкт про демобілізацію на розгляд Верховної Ради до кінця літа, наразі терміни його появи невідомі. Міноборони України розробляє цей документ, але його поява залежить від багатьох факторів. Про це розп...