
У Києві затримали двох жінок, які торгували липовими туристичними путівками і продали їх на 2 млн гривень, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу прокуратури Києва.
Мати і дочка орендували офіс в торговому центрі "Алладін" і облаштували там своє туристичне агентство. Жінки пропонували своїм клієнтам відпочити в Єгипті, Туреччині, на Кіпрі і в Об'єднаних Арабських Еміратах.
Після того як клієнти вибирали країну, в якій будуть відпочивати, жінки підписували з ними договір про надання туристичних послуг. Після цього потерпілі платили гроші за фальшиві путівки.
Після отримання грошей жінки не займалися подальшою організацією поїздки для своїх клієнтів і не видавали документи для подорожей. Ошуканим клієнтам гроші не повертали. В результаті обману зловмисниці незаконно "заробили" 2 мільйони гривень.
Відомо, що з серпня 2018 року в поліцію звернулися 37 осіб, які так і не отримали ні грошей, ні путівок. Жінкам вже повідомили про підозру в шахрайстві.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...