Втікають в Європу: Мережу повеселили білоруські "кабани-мігранти" (відео)

В соцмережах набуває популярності кумедне відео, на якому дикі кабани втікають через кордон з Білорусі до Литви.

У мережі з'явилося досить цікаве відео того, як угруповання диких кабанів здійснювала втечу з Білорусі до Литви через кордон. Відповідне відео опубліковано на офіційній сторінці Державної прикордонної служби Литви в Facebook, повідомляють Патріоти України.

Відеозапис було знято в районі Свенчан. Кордон перейшло кілька дорослих тварин, а також багато дитинчат кабанів. На сторінці також запропонували порахувати, скільки тварин перейшло кордон.

У коментарях до публікації однієї з груп мережі користувачі стали пропонувати свої варіанти правильного кількості перебіжчиків:"60 перебіжчиків, якщо не прорахувався", "Литовські прикордонники нарахували 63", "Десь сорок перебіжчиків нарахувала", "39 і після паузи в кінці ще близько 13-15", - припустили вони.


Опублікував: Тетяна Ісічук

Дитині гарантували "повну безпеку": У Чернігові у сховищі волонтерського центру 8-річний хлопчик отримав травму хребта

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:53

У Чернігові в одному з волонтерських хабів "СпівДія заради дітей" серйозні травми отримав 8-річний переселенець із Донбасу. Хлопчик разом з іншими дітьми розмальовував свічники. У цей час на нього з вікна впали важкі мішки з піском, якими закривали шиб...

Спочатку "ощасливлять" киян: ДТЕК запровадив "кольорові" графіки відключень світла

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:28

ДТЕК запровадив "кольорові" графіки відключень світла. Спершу це торкнеться киян. Вже відомо, що нові графіки стабілізаційних відключень електроенергії вже запровадили у столиці. Прес-служба компанії ДТЕК повідомляє у Telegram, що скоро оновлені графік...