
У п'ятницю, 16 листопада, в Києві на вулиці Будівельників провалився міст. Провал з'явився над Броварським проспектом біля метро "Дарниця", повідомляють Патріоти України.
За словами працівників комунальної служби, плиту і яму на тротуарі виявили ще близько 8:00 під час планового об'їзду. Однак, як з'ясувалося пізніше, лагодити міст почали тільки опівдні. Провал зайняв майже всю ширину тротуару. Смуга в бік бульвару Перова перекрита для руху транспорту.
Розірваної плити на місці вже не було, так як співробітники дорожньої служби заходилися на її місце встановлювати нову. Рух по мосту в першій смузі також обмежили, проте комунальники стверджують, що це на кілька годин, а проїзд до вечора відновлять.
Також, на їхню думку, таку деформацію могла викликати важка техніка, наприклад, снігоприбиральна машина, яка ймовірно заїхала на тротуар.


У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....
На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...