
Близько тонни шоколаду вилилося на вулицю через переповненість резервуару для його зберігання на шоколадній фабриці західнонімецького міста Вестеннен, повідомляють Патріоти України з посиланням на видання Westfalenpost.
Пожежний департамент міста Верль отримав незвичний виклик у понеділок ввечері. Зокрема, пожежникам повідомили, що на фабриці Dreimeister Spezialitäten у містечку Вестеннен стався витік шоколаду. Від контакту з холодною поверхнею тротуару молочний шоколад швидко затвердів.
"Резервуар для шоколаду у будівлі фабрики переповнився і його вміст вилився на вулицю. Це створило значну проблему для руху транспорту", - повідомили в пожежному департаменті. Близько 25 пожежників протягом двох годин відчищали вулицю від шоколаду за допомогою гарячої води.

На фабриці повідомили, що до звичного режиму роботи вона повернеться в середу. За словами директора фабрики Маркуса Лакі, якби аварія сталася ближче до Різдва, це було б справжньою катастрофою.
Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/world/10373736-shokoladniy-potik-vulicyu-nimeckogo-mista-zatopilo-tonnoyu-solodkogo-produktu-foto.html
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...