"ВыВсеВрете!":Племінниця Скрипаля розповіла, що "насправді" сталося із її дядьком

Вікторія Скрипаль переконана, що колишнього розвідника "вже давно кремовано і він стоїть в урні".

Вікторія Скрипаль. Фото: ЕРА.

Вікторія Скрипаль, племінниця отруєного у британському Солсбері в березні 2018 року колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля, заявила, що він уже мертвий і британська влада приховує цей факт. Про це вона розповіла російському "Федеральному агентству новостей" 18 лютого, передають Патріоти України.

Жінка впевнена, що події "розвиваються за сценарієм, написаним рік тому". Вона зазначила, що Скрипаля та його дочку Юлію нікому не показують, а, на її думку, "якщо Сергія нам не показують, він має померти". Вікторія Скрипаль переконана, що колишнього розвідника "вже давно кремовано і він стоїть в урні".

Племінниця Скрипаля розповіла, що з Юлією Скрипаль спілкувалася 24 липня 2018 року і не може телефонувати їй сама. Скрипаля та його дочку Юлію отруїли в березні 2018 року у британському Солсбері розробленим у РФ нервово-паралітичним агентом "Новачок". Їм удалося вижити після замаху.

6 січня 2019 року The Telegraph повідомила, що влада Великобританії встановила всі обставини замаху на Скрипалів, а також слід, який веде прямо до президента Росії Володимира Путіна.

7 січня видання The Telegraph повідомило, що Скрипалі живуть на півдні Великобританії і, ймовірно, працюють на спецслужби.

16 лютого газета The Sunday Times із посиланням на джерело повідомила, що стан Скрипаля погіршився. Медики побоюються, що 67-річний Скрипаль уже не зможе повністю відновитися після отруєння.

Нова Оленівка: росіяни планують підірвати будівлю в Маріуполі, де судитимуть полонених азовців.

четвер, 18 серпень 2022, 22:34

На мою думку, в якості наявності доказової бази підриву приміщення саме українською стороною, окупанти можуть використати висловлювання ексзаступника голови СБУ Ягуна. До Дня Незалежності України 24 серпня, за оперативною інформацією аналітичного відді...

В обхід санкцій: росія планує організувати виробництво комплектуючих для "Орланів" у країнах ОКДБ.

четвер, 18 серпень 2022, 22:24

Те, що відбувається зараз. рф планує організувати виробництво складових частин для російської військової техніки, щоб уникнути підсанкційного тиску. Це планують зробити на території країн ОДКБ, тобто військово-політичного альянсу, що був створений свого ч