"ВыВсеВрете!":Племінниця Скрипаля розповіла, що "насправді" сталося із її дядьком

Вікторія Скрипаль переконана, що колишнього розвідника "вже давно кремовано і він стоїть в урні".

Вікторія Скрипаль. Фото: ЕРА.

Вікторія Скрипаль, племінниця отруєного у британському Солсбері в березні 2018 року колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля, заявила, що він уже мертвий і британська влада приховує цей факт. Про це вона розповіла російському "Федеральному агентству новостей" 18 лютого, передають Патріоти України.

Жінка впевнена, що події "розвиваються за сценарієм, написаним рік тому". Вона зазначила, що Скрипаля та його дочку Юлію нікому не показують, а, на її думку, "якщо Сергія нам не показують, він має померти". Вікторія Скрипаль переконана, що колишнього розвідника "вже давно кремовано і він стоїть в урні".

Племінниця Скрипаля розповіла, що з Юлією Скрипаль спілкувалася 24 липня 2018 року і не може телефонувати їй сама. Скрипаля та його дочку Юлію отруїли в березні 2018 року у британському Солсбері розробленим у РФ нервово-паралітичним агентом "Новачок". Їм удалося вижити після замаху.

6 січня 2019 року The Telegraph повідомила, що влада Великобританії встановила всі обставини замаху на Скрипалів, а також слід, який веде прямо до президента Росії Володимира Путіна.

7 січня видання The Telegraph повідомило, що Скрипалі живуть на півдні Великобританії і, ймовірно, працюють на спецслужби.

16 лютого газета The Sunday Times із посиланням на джерело повідомила, що стан Скрипаля погіршився. Медики побоюються, що 67-річний Скрипаль уже не зможе повністю відновитися після отруєння.

Хіти тижня. "У середині XVII сторіччя Османською імперією правила українка Надія": Вражаюча історія Хатідже Турхан, котра схожа на долю Роксолани

неділя, 24 жовтень 2021, 3:00

"Українська дівчина Надія, яка стала в середині XVII сторіччя правителькою Османської імперії, потрапила до Туреччини, як і знаменита Роксолана: під час набігу на українські землі її захопили татари, а потім продали як рабиню в Стамбулі, — розповідає д...

Хіти тижня. ​Селфі на фоні Кремля і анекдот про "обіср*них бандерівців": Бізнесу невістки Кернеса оголосили бойкот в Україні

неділя, 24 жовтень 2021, 2:00

У Мережі розгорається скандал навколо київської бізнесвумен Юлії Привалової. Українці закликають бойкотувати компанію Yaro, засновницею та власницею котрої є Юлія Привалова. Як повідомляли Патріоти України, Привалова днями опублікувала пост на своїй ст...