"Ви виграли квартиру": Розкрито масштабну схему видурювання грошей в українців

Зловмисники надсилали людям повідомлення про виграш квартир або інших цінних призів. Після чого просили оплатити оформлення документів. При цьому довіру до себе викликали завдяки фейковим ліцензіям від держави, повідомляють Патріоти України.

У смс на мобільні телефони або у месенджери на смартфони та комп'ютери зловмисники надсилали інформацію від імені низки фінансових компаній. У повідомленнях писали: "Ви виграли квартиру в Києві", – або подібні тексти із назвами цінних призів. Для отримання квартири чи іншого подарунку потрібно всього лише перерахувати певну суму грошей на картку організатора "акції".

Про новий вид фінансового шахрайства інформувала Нацкомфінпослуг (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг).

Щоб викликати у адресатів повідомлень довіру, вказувалися назви фінансових установ та їхні сайти. А на сайтах розміщали фейкові свідоцтва Нацкомфінпослуг за підписом чинного члена комісії Олександра Залєтова. Насправді ж станом на 21 лютого 2019 року зазначені в переліку фінансові компанії не зареєстровані в Державному реєстрі фінансових установ. Розслідуванням займається Нацполіція.

Для уникнення небезпеки потрапити "на гачок" шахраям публікуємо повний список залучених у злочинну схему "компаній" та сайтів:


Здоров'я Геннадія Хазанова різко погіршилося

п’ятниця, 3 липень 2020, 21:13

Комік раптово почав задихатися. Популярному російському актору Геннадію Хазанову стало погано, і зараз лікарі надають йому екстрену допомогу. Про це повідомляє Telegram-канал Mash, посилаючись на помічницю артиста, передають Патріоти України. За словам...

Озлоблені емігранти дістались до символу Копенгагену: Статую "Русалоньки" осквернили ганебним написом, поліція шукає злочинців

п’ятниця, 3 липень 2020, 20:40

Підозрюються екстремісти Black Lives Matter. На найвідомішій пам'ятці Данії, бронзовій статуї "Русалонька", вандали залишили напис "расистська риба", повідомляють Патріоти України з посиланням на данську суспільну телерадіокомпанію DR. На камені, на як...