Вибух, кров, паніка: Як у Сумах негідник у балаклаві гранату підривав (відео)

​У Сумах кількість постраждалих внаслідок вибуху гранати в нічному клубі «Луна» зросла до дев’яти осіб, з них семеро госпіталізовані.

Виклик на спецлінію «103» надійшов сьогодні о 5.58.Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Сергій Бутенко, зазначають Патріоти України.

На місце надзвичайної події виїжджали 5 бригад «швидкої допомоги», а в результаті вибуху були госпіталізовані семеро відвідувачів закладу віком від 20 до 34 років, у тому числі одна 20-річна дівчина. «Двоє постраждалих госпіталізовані до Сумської міської лікарні №5 у задовільному стані, інші – до обласної клінічної лікарні. Їх стан характеризується як середнього ступеню тяжкості. Важких осколкових поранень немає», – зазначив посадовець.

Він також уточнив, що п’ятеро постраждалих розміщені в різних відділеннях обласної клінічної лікарні – офтальмологічному, травматологічному, торакальному та судинної хірургії. З ними у двох операційних працюють хірурги та судинні хірурги. У постраждалої дівчини діагностовано пошкодження повік та ока, з нею працюють офтальмологи.

В інших пацієнтів – пошкодження м’яких тканин, травматичні переломи фаланг пальців та інші пошкодження. «Наразі підстав говорити про те, що життя когось із них знаходиться під загрозою, немає. Крім семи госпіталізованих, за медичною допомогою звернувся також охоронець закладу та ще один відвідувач. Вони будуть лікуватися амбулаторно», – розповів Бутенко.

Повернення графіків: В Україні попередили про можливі відключення електроенергії - під ударом будуть ці міста

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:42

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:14

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...