Основний висновок, який зроблений в роботі, зводиться до того, що більшість людей мають генетичну схильність до того чи іншого стилю поведінки. До такого результату вчені прийшли, розробивши математичну модель, що дозволяє вивчити еволюцію соціальних взаємин у тварин і людей.
На прикладі, що описує існування колонієутворюючих мікроорганізмів, біологи спробували створити модель соціальної еволюції людей. Їм вдалося спрогнозувати поширення в популяції ознак, що сприяють і заважають альтруїзму (бажанням безкорисливої допомоги іншим).
Поведінка людей визначається набором спадкових генетичних факторів, які, зокрема, забезпечують зв'язок з іншими членами громади. Така взаємодія нерідко може безпосередньо бути шкідливим для індивіда, але сприйняття причетності до групи дозволяє інакше сприймати ситуацію.
«Теорія соціальної еволюції раніше не зверталася до генетичною різноманітністю. Ми розробили модель, яка дозволяє нам досліджувати це в рамках єдиної структури разом з іншими чинниками, що впливають на поведінку», - говорить співавтор дослідження Олоф Леймар. Він зазначив, що вчені збираються перевірити свою модель на експерименті.
Легендарний чеський воротар Домінік Гашек висловився про досягнення російського хокеїста Олександра Овечкіна, який повторив рекорд легендарного Вейна Грецкі за кількістю голів у НХЛ, передають Патріоти України. Гашек нагадав, що Овечкін ніколи не висту...
На вулиці Козацькій у Чернігові чоловік середнього віку, ймовірно, у стані алкогольного сп’яніння підпалив балкон своєї квартири. Про це пише видання ЧЕline, передають Патріоти України. На місце події оперативно прибули рятувальники та поліцейські. . П...