Викидали на смітник: На Херсонщині розгорівся скандал через мертвих дітей (відео)

У Херсонській обласній клінічній лікарні мертвонароджених дітей викидали на смітник, вважаючи біосміттям. Про цю ситуацію уповноваженому президента України з прав дитини Миколі Кулебі розповів батько, дитина якого народилася мертвою, повідомляють Патріоти України.

Представник глави держави відвідав медустанову, аби переконатися в тому, що лікарня утилізувала мертвонароджених дітей разом із післяопераційними відходами, а не реєстрували як громадянина України і не ховала.

Головний лікар з більш ніж 20-річним стажем зміг лише вибачитися і зазначив, що це їхня вина, і він не знав, що мертва дитина не є плодом, і тому має бути проведене гідне поховання.

"Ми зробили для себе висновки, принесли вибачення за ситуацію, що склалася", - зазначив він. У зв'язку із ситуацією уповноважений президента України з прав дитини звернувся до голови Херсонської області по обов'язкове проведення службового розслідування на території лікарні, а також до Міністерства охорони здоров'я щодо роз'яснень і перевірок в інших регіонах

Не дивуйтеся! Вчені розвіяли міфи про шкідливість масла та сиру

вівторок, 23 червень 2026, 12:40

Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...

Штраф чи в'язниця? Ось що загрожує за ігнорування повістки в Україні

вівторок, 23 червень 2026, 12:28

В Україні під час воєнного стану посилюється відповідальність за ігнорування повісток до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Громадян можуть викликати як шляхом особистого вручення документа, так і через поштове відправлення,...