
У Херсонській обласній клінічній лікарні мертвонароджених дітей викидали на смітник, вважаючи біосміттям. Про цю ситуацію уповноваженому президента України з прав дитини Миколі Кулебі розповів батько, дитина якого народилася мертвою, повідомляють Патріоти України.
Представник глави держави відвідав медустанову, аби переконатися в тому, що лікарня утилізувала мертвонароджених дітей разом із післяопераційними відходами, а не реєстрували як громадянина України і не ховала.
Головний лікар з більш ніж 20-річним стажем зміг лише вибачитися і зазначив, що це їхня вина, і він не знав, що мертва дитина не є плодом, і тому має бути проведене гідне поховання.
"Ми зробили для себе висновки, принесли вибачення за ситуацію, що склалася", - зазначив він. У зв'язку із ситуацією уповноважений президента України з прав дитини звернувся до голови Херсонської області по обов'язкове проведення службового розслідування на території лікарні, а також до Міністерства охорони здоров'я щодо роз'яснень і перевірок в інших регіонах
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...