Викинули на дорогу, як собаку: В ОРДО жорстоко вбили члена НЗФ (фото)

За інформацією в соцмережах, тіло з численними пораненнями було знайдено 19/01/19 на перетині доріг Жданівка / Зуївка / Харцизьк.
Терориста вбили невідомі. Фото: соцмережі.

На непідконтрольній Україні частині Донбасу на перетині доріг Жданівка / Зуївка / Харцизьк знайдено мертвим члена НЗФ Мазура Романа Анатолійовича. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив український блогер Necro Mancer, передають Патріоти України.

Як стало відомо, Мазур був родом з Харцизька, де народився 17 грудня 1965 року. За інформацією в соцмережах, його тіло з численними пораненнями було знайдено 19/01/19 на перетині доріг Жданівка / Зуївка / Харцизьк. Дані про загиблого учасника НЗФ є в базі сайту «Миротворець».


Зараз ніде не купиш: У мережі розповіли про унікальний продукт часів СРСР, який зник із магазинів

четвер, 18 липень 2024, 22:40

Деякі продукти, які були популярними в СРСР можуть спантеличити сучасну людину або іноземця, який ніколи не бував у Союзі. Через дефіцит і великий брак різних товарів у державі вигадували різні дивовижі, передають Патріоти України. Втім, не всі з них б...

Україні загрожує велика демографічна криза - до 2025 року залишиться 25 млн людей

четвер, 18 липень 2024, 22:25

За оцінками Інституту демографії, на підконтрольній Україні території проживає 31 млн людей, 4,9 млн виїхали за кордон, близько 5 млн проживають на тимчасово окупованих територіях. До 2025 року в Україні може залишитися всього 25 млн людей. Про це розп...