
У мережі пригадали публікацію про те, яка кара "наздогнала" водія маршрутки, який вигнав із транспорту героя АТО, повідомляють Патріоти України. Подія трапилася у жовті. Наводимо повний текст посту Таїси Гайди:
"Історія була така. Чоловік АТОвець їхав з госпіталя з дружиною. Купив пільговий квиток на автостанції, дружина - повний. Водій зайшов, зібрав гроші з безбілетників а АТОвця, інваліда ІІ групи, вигнав. Викинув його сумку і обізвав "дебілом".
Сьогодні зібрались хлопці-АТОвці захиститись за свого побратима.
У результаті
а) водій звільнений;
б) АТОвець отримає від перевізника моральну компенсацію у вигляді місячної зарплати водія + машину дров;
в) обладміністрація обіцяла до кінця тижня проінформувати усіх перевізників про перевезення АТОвців, і перевізники мають до кінця тижня у всіх маршрутках розмістити інформацію про безкоштовне перевезення АТОвців без обмежень.
Отаких АТОвців я люблю) Які не дають образити свого побратима.
Молодці.
Іншим перевізникам і водіям наука. Видно, що по-нормальному не доходить, деколи треба освіжати пам'ять
Моєї заслуги в цьому немає, я була там як документаліст). Воїни -красавчеки)".


Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті. Після початку повномасштабної війни зловмисник вийшов...
На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері. Подія сталася сьогодні, 24 червня, близько 07:10 на вулиці Глинській у місті Пустомити. Попередньо встановлено, що екіпаж патрульних поліцейських вияви...