Винахідники розробили кіберхвіст, яким можна керувати за допомогою додатку (відео)

Краудфандінг профінансував розробку першої сотні хвостів.

Компанія The Tail Company створила кіберхвіст для людей, яким можна управляти через додаток, передають Патріоти України з посиланням на Reuters.

Задумка з'явилася ще в 2006 році. У 2012 році для її реалізації був запущений збір грошей на Kickstarter. Краудфандінг профінансував розробку першої сотні хвостів.

«Це був успіх - і було дійсно багато інших людей, які хотіли, щоб у них був суперхвіст з дистанційним керуванням. Тому в 2015 році ми створили компанію Mechanical Tail Company, розширили асортимент вироблених нами хвостів», - йдеться на сайті компанії.

Тепер хвостом можна керувати за допомогою програми.

Люди перелякалися не на жарт: В Україні стався землетрус магнітудою 4,3

четвер, 23 вересень 2021, 10:22

У четвер, 23 вересня, в Україні рано вранці стався землетрус. Сила підземних поштовхів склала 4,3 бала за шкалою Ріхтера, передають Патріоти України з посиланням Німецький науково-дослідний центр геологічних наук (GFZ). Підземні поштовхи відчувалися в...

Від сильних заморозків до відлиги: Синоптик розповіла, якою буде зима 2021-2022 в Україні

четвер, 23 вересень 2021, 9:59

Глобальне потепління не може скасувати зміну сезонів, тому холодні зими в Україні не зникнуть. Зокрема, зима 2021-2022 характеризуватиметься перепадом температур, розповіла завідувачка відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів в українс...