"Винесли навіть дитячі хрестики": У Києві пограбували квартиру нардепа (фото)

Віктор Кривенко є заступником голови комітету Верховної Ради з питань бюджету та з 2017 року очолює партію "Народний Рух України".
Віктор Кривенко. Фото: Фейсбук.

У Києві обікрали квартиру позафракційного народного депутата Віктора Кривенка. Про це політик повідомив на сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Він опублікував відповідне фото, на якому видно наслідки пошуку цінностей зловмисниками. "Пограбували квартиру. Винесли навіть хрестики, у яких дітей хрестили. Гниди", — написав нардеп. Про інші вкрадені речі він не уточнив.


"Потепление, товарищи!": Російські артисти зазбиралися із візитом до Києва

вівторок, 12 листопад 2019, 19:55

Російський рокгурт "Северный флот" 23 лютого виступить у Києві. Про це повідомив політолог Олексій Голобуцький, вказавши, що квитки вже з'явилися у вільному доступі та їх можна купити на відповідних онлайн-сервісах, передають Патріоти України. "Прогрес...

Залишилося півтора року: Онколог дав сумний прогноз щодо Заворотнюк

вівторок, 12 листопад 2019, 19:52

Хвора на рак російська акторка Анастасія Заворотнюк цілком може прожити від півтора до п'яти років. Зважаючи за повідомлення, у артистки вторинна гліобластома. Про це заявив хірург-онколог на умові анонімності, передають Патріоти України з посиланням ...