Винищувач над головою: Мешканців окупованого Сімферополя налякав сильний гуркіт у небі

Звуковий удар був настільки потужний, що на багатьох автомобілях спрацювала сигналізація.

Фото:ru.krymr.com

16 жовтня над Сімферополем і його околицями пролунав сильний гуркіт. За свідченням очевидців, звук як від вибуху було чітко чути в різних кінцях міста. Про це повідомляють Патріоти України.

Звуковий удар був настільки сильний, що на багатьох автомобілях спрацювала сигналізація. Після вибуху в небі пролетів реактивний літак, імовірно, військовий винищувач. За ним тягнувся білий слід, який зник ще за дві хвилини.

Кримські ЗМІ поки не повідомляють про подібний інцидент. Схожі звукові удари над Сімферополем неодноразово фіксувалися раніше. На думку Кримської астрофізичної обсерваторії, тоді джерелом шуму став проліт літака на надзвуковій швидкості. Окупаційна влада так ні разу не пояснила, що насправді було причиною звукового удару.

Джерело: Крым.Реалии

Голова Консультативної місії ЄС розповів, що в Україні краще, ніж в Європі

середа, 31 травень 2023, 0:30

Голова Консультативної місії Євросоюзу Антті Хартікайнен похвалив рівень послуг в Україні та невисокі ціни. Про переваги життя у Києві Ханртікайнен розповів в інтерв'ю, передають Патріоти України. Посадовець розповів, що можливе в Україні та неможливе ...

Дзвінки неможливі: У роботі одного із мобільних операторів України стався масштабний збій

вівторок, 30 травень 2023, 23:30

В Україні у мобільного оператора Vodafone у вівторок, 30 травня, стався масштабний збій. Користувачі скаржаться на відсутність покриття. Про це йдеться в офіційному повідомленні Vodafone, передають Патріоти України. Клієнти мобільного оператора нарікаю...