Винищувач над головою: Мешканців окупованого Сімферополя налякав сильний гуркіт у небі

Звуковий удар був настільки потужний, що на багатьох автомобілях спрацювала сигналізація.

Фото:ru.krymr.com

16 жовтня над Сімферополем і його околицями пролунав сильний гуркіт. За свідченням очевидців, звук як від вибуху було чітко чути в різних кінцях міста. Про це повідомляють Патріоти України.

Звуковий удар був настільки сильний, що на багатьох автомобілях спрацювала сигналізація. Після вибуху в небі пролетів реактивний літак, імовірно, військовий винищувач. За ним тягнувся білий слід, який зник ще за дві хвилини.

Кримські ЗМІ поки не повідомляють про подібний інцидент. Схожі звукові удари над Сімферополем неодноразово фіксувалися раніше. На думку Кримської астрофізичної обсерваторії, тоді джерелом шуму став проліт літака на надзвуковій швидкості. Окупаційна влада так ні разу не пояснила, що насправді було причиною звукового удару.

Джерело: Крым.Реалии

На Черкащині потужний спалах COVID-19: Кам'янку заблокували, в місті вводять комендантську годину

неділя, 29 березень 2020, 12:55

В місті вже закриті ринки, крім магазинів та аптек нічого не працює. Місто Кам'янка Черкаської області з неділі, 29 березня, заблоковане через масове зараження новим коронавірусом COVID-19. Про це місцевому порталу 18000 повідомив голова Кам'янської ОТ...

​Згадуючи провідного соціолога України: "Найстрашніша влада - це влада тупа. Навіть не корумпована", - Бекешкіна​

неділя, 29 березень 2020, 12:08

Напередодні минуло 9 днів з часу смерті відомого українського вченого, котра вірою та правдою служила своїй країні та своєму народу. "Доки ми живі, нічого не вирішено остаточно. Це мій девіз", - казала вона. 2013-го, здавалося б, нічого негативного в с...