Випадають зуби: Сенцову стало гірше, - Собчак

Українець продовжує безстрокове голодування.

Фото: colta.ru

Російська опозиціонерка Ксенія Собчак розповіла деталі свого спілкування з незаконно утримуваним на Росії українським режисером Олегом Сенцовим, повідомляють Патріоти України.

"Щойно особисто розмовляла з Олегом Сенцовим по відеотелефону. Вмовляла припинити голодування. Але він налаштований рішуче і просить не вмовляти змінити рішення", – написала Собчак.

"У нього дійсно випало два зуба, говорить, що цинги поки немає. Просто жахливо його шкода. Худий, блідий", – додала російська опозиціонерка.

З 1 жовтня водіям в Україні загрожують додаткові штрафи: За що покарають

середа, 27 вересень 2023, 7:15

В Україні з 1 жовтня буде введено в дію зимову редакцію Правил дорожнього руху (ПДР) України. Згідно з нею, з 1 жовтня запроваджуються штрафи за невключення фар ближнього світла на заміських дорогах, а також за рух понад 50 км/год на деяких міських дор...

"Як обухом по голові": У Києві оштрафували пенсіонерів-волонтерів, які допомагають ЗСУ

середа, 27 вересень 2023, 6:42

У Києві стався конфлікт між волонтерами, які плетуть маскувальні сітки, та патрульною поліцією. Люди, які допомагають армії, помітили, що в приміщені, де вони плетуть сітки, - зникають речі. Вони викликали на місце поліцію, але правоохоронці факту крад...