Вирішила змінити громадянство: Українська легкоатлетка буде виступати за Росію

Наталія Погребняк, яка спеціалізується на спринтерських дистанція в 100 та 200 метрів, вийшла заміж за росіянина Дмитра Сорокіна.

Наталія Погребняк. Фото: РБК.

Легкоатлетка Наталія Погребняк, яка виступала за збірну України (в тому числі на Олімпійських іграх 2016 року у Ріо), тепер виступатиме за Росію. Але зможе це робити лише у внутрішніх змаганнях. Міжнародні турніри для неї будуть під забороною, передають Патріоти України.

Наталія Погребняк, яка спеціалізується на спринтерських дистанція в 100 та 200 метрів, вийшла заміж за росіянина Дмитра Сорокіна. І вирішила змінити громадянство. За даними російського ТАСС, Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF) дозволила Погребняк виступати на російських змаганнях з легкої атлетики. Однак мова про міжнародні змагання поки не йде.

"Вона також має право вже зараз подати заявку на отримання нейтрального статусу, який потрібен для виступу на зарубіжних турнірах. Однак питання повноцінної зміни спортивного громадянства та можливості представляти Росію на офіційних міжнародних стартах можна буде обговорювати з IAAF тільки тоді, коли Всеросійська федерація легкої атлетики буде відновлена в своїх правах", – розповів очільник ВФЛА Олександр Паркін.

Варто зазначити, що 30-річна Погребняк найвищі результати показала в складі естафетних команд. На Олімпійських іграх 2016 у Бразилії українська естафетна четвірка 4х100 метрів, в складі якої була Погребняк, посіла підсумкове шосте місце. На ЧС-2011 у Південній Кореї Погребняк завоювала бронзу в цій же дисципліні.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...