"Вищий пілотаж" сучасного оперного співу: Київ "підірвали" італійські тенори

Зірки опери "Ла Скала" заспівали "Реве та стогне…".

Зірки легендарної опери «Ла Скала» та Ольга Чубарева. Фото: glavcom

Українські музичні канали не помічають таких культурних подій, а глядачі від них на сьомому небі від щастя, зазначають Патріоти України з посиланням на Главком.

17 квітня в Національному палаці «Україна» оперна діва Ольга Чубарева у супроводі зірок легендарної опери «Ла Скала» – Лоренцо Декаро та Козімо Оресте – дарували глядачам хвилини неземного щастя.

Оперна діва Ольга Чубарева. Фото: glavcom

Враження не передати словами… Живий голос неймовірної краси усіх трьох виконавців в поєднанні з яскравим драматичним даром, балетом і світловими ефектами творили справжнє диво на першій сцені України. Зачарована публіка - майже 4 тисячі глядачів - в єдиному пориві сканували «браво». Таке мистецьке дійство сталося в Києві на честь святкування п'ятиріччя міжнародного проекту Lady Opera.

Перед виходом на сцену Народної артистки України Ольги Чубаревої конферанс`є попередив глядачів, що дійство буде трохи незвичним як для класичної опери: «Останнім часом все більшої популярності набуває сучасне виконання оперного співу – так званий класичний кроссовер. Ми маємо унікальну можливість поринути у світ справжнього світового мистецтва». В очікуванні чогось незвичайного, дійсність таки перевершила сподівання: це був «вищий пілотаж» сучасного оперного співу.

Більшість арій Ольга Чубарева співала італійською, вона відразу ж заворожила всіх своєю вродою та неймовірно красивим голосом. Так само її сприймають й в усіх найпрестижніших залах світу, вона володарка найчисленніших міжнародних нагород найпрестижніших конкурсів. Вона увійшла в топ-25 найвродливіших оперних співачок світу. Надзвичайно талановита оперна діва стала продюсером міжнародного проекту Lady Opera, якому вже виповнилося 5 років.

З впевненістю можна сказати: володарка унікального сопрано досягла своєї мети «зробити оперу ближчою до українців та відкрити «вікно в Україну» для першокласних іноземних виконавців». У програмі - оперні арії, естрадні пісні, світова класика. На закінчення концерту усіх очікував дивовижний сюрприз: знамениті італійці (разом з Ольгою) заспівали українською «Реве та стогне Дніпр широкий». Зал злетів як на крилах…

Вражаюче красиво здійснював музичний супровід оперних зірок хор Збройних сил України під орудою Дмитра Антонюка. За рекордно короткий термін з цим музичним колективом попрацював друг Ольги Чубаревої італійський диригент Джорджо Крочі. Драматизм оперних номерів доповнювали хореографічними номерами артисти сучасного балету – знаного у світі колективу «А-6». В підсумку кияни побачили справжнє мистецьке диво, а музична Україна заволоділа ще однією перемогою на світовому Олімпі оперного співу.

Все минає, лише музика - вічна…

Опублікував: Інна Мартинчук

"В мясорубку идиота": Українців шокувало відео "прогулянки" батька із дитиною

п’ятниця, 24 січень 2020, 0:27

Найстрашніше те, що малюки, які виросли в оточенні подібних дорослих, мають великі шанси самі перетворитися на вічних жертв або вічних садистів.

Україна виглядатиме посміховиськом з таким "переписом населення", - вчений-демограф

п’ятниця, 24 січень 2020, 0:17

В експертному середовищі занепокоєні тим, що справжній перепис знову можуть перенести. Нарада була спеціально скликана 23 січня для оприлюднення результатів так званого електронного перепису населення. За словами Дубілета, задля отримання даних були за...