Вже близько? Вчені назвали нові дати Апокаліпсису

Кінець світу, який за деякими прогнозами мав настати 1 лютого 2019 року, так і не стався, тому у мережі вже почали обговорювати нові можливі варіанти Апокаліпсису і їх дати, повідомляють Патріоти України.

Одним із таких є вимирання всього живого через підвищення вмісту вуглецю. Це, на думку професора геофізики Массачусетського технологічного інституту Деніела Ротмана, відбудеться у 2100 році.

У пророцтвах також фігурують такі дати - 2036 рік (зіткнення з астероїдом Апофіс 99942), 2242 рік (кінець Сонця), 3797 рік (точна дата апокаліпсису, названа Нострадамусом в одному з його послань).

Інші можливі дати Апокаліпсису:

2060 - кінець світу і Апокаліпсис з розрахунку Ісаака Ньютона 1704 по біблійній книзі Даниїла;

2780 - кінець світу за пророчими іконами, написаними у кінці XVIII століття за прогнозами Авеля-ясновидця;

2892 - кінець світу згідно з прогнозом Авеля;

5079 - дата кінця світу, заснована на журналістській фальсифікації про нібито зроблені Вангою прогнози.

Джерело: Факты

Лікарі боролися за життя 10 годин: Що відомо про стан розстріляного росіянами співробітника ЗАЕС

вівторок, 24 травень 2022, 21:36

Співробітник Запорізької атомної електростанції Сергій Швець, якого 23 травня у квартирі розстріляли російські військові, перебуває у вкрай важкому стані. У нього діагностовано множинні проникливі поранення. Про це повідомив законно обраний міський гол...

"Підрозділи Байдена": Українці започаткували новий рух (відео)

вівторок, 24 травень 2022, 20:40

У мережі з’явилася відеопародія на відомі "загони Путіна". У них російські пенсіонери несуть нісенітниці про Росію та "світові" заговори. Український же варіант – цілком патріотичний продукт. Патріоти України пропонують вашій увазі перший відеоролик ак...