Кінець світу, який за деякими прогнозами мав настати 1 лютого 2019 року, так і не стався, тому у мережі вже почали обговорювати нові можливі варіанти Апокаліпсису і їх дати, повідомляють Патріоти України.
Одним із таких є вимирання всього живого через підвищення вмісту вуглецю. Це, на думку професора геофізики Массачусетського технологічного інституту Деніела Ротмана, відбудеться у 2100 році.
У пророцтвах також фігурують такі дати - 2036 рік (зіткнення з астероїдом Апофіс 99942), 2242 рік (кінець Сонця), 3797 рік (точна дата апокаліпсису, названа Нострадамусом в одному з його послань).
Інші можливі дати Апокаліпсису:
2060 - кінець світу і Апокаліпсис з розрахунку Ісаака Ньютона 1704 по біблійній книзі Даниїла;
2780 - кінець світу за пророчими іконами, написаними у кінці XVIII століття за прогнозами Авеля-ясновидця;
2892 - кінець світу згідно з прогнозом Авеля;
5079 - дата кінця світу, заснована на журналістській фальсифікації про нібито зроблені Вангою прогнози.
У Радянському Союзі автомобіль часто був не просто засобом пересування, а й символом статусу, ознакою належності до певної касти та, нерідко, результатом тривалого очікування або "правильних зв’язків". Існувала система черг, обмежених квот і жорсткого ...
У квітні українці знову відчують на собі вплив магнітних бурь. Ці явища, викликані спалахами на Сонці, можуть впливати на самопочуття людини, передають Патріоти України. Магнітні бурі — це збурення геомагнітного поля Землі, спричинені потоками сонячног...